arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۸۶۲۲
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۷ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۳

واکنش احمدی‌نژاد به اتهامات اقتصادی: پاسخ دارم اما الان وقتش نیست!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رئیس‌ دولت‌های نهم و دهم در برابر پرسشی درباره اتهامات اقتصادی که برخی به دولت‌ متبوعش وارد می‌کنند، پاسخ به این سوال را به زمان دیگری موکول کرد.
 
محمود احمدی‌نژاد که به همراه تعدادی از وزرا و مشاوران خود در دولت‌های نهم و دهم برای تجدید میثاق در مرقد امام خمینی (ره) حاضر شده بود، در مورد این‌که آیا پاسخی خطاب به افرادی که دولت قبل را متهم به اتهامات اقتصادی می‌کنند دارید، گفت: پاسخ هست اما وقتش نیست.
 
وی با بیان این‌که «من امروز مصاحبه ندارم، چرا اصرار می‌کنید» در پاسخ به پرسش خبرنگار دیگری در این‌باره جمله «دهه فجر مبارک» را تکرار کرد.
 
همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی دولت دهم نیز در پاسخ به پرسش ایسنا در مورد اتهامات وارده به دولت‌های نهم و دهم، گفت: من به این موضوعات قبلاً پاسخ داده‌ام و نمی‌خواهم که اکنون مصاحبه کنم. درباره این موضوعات قبلاً‌صحبت شده و هرچه من الان بگویم ناقص می‌شود.
 
حمید بقایی معاون اجرایی نهاد ریاست جمهوری در دولت قبل نیز در پاسخ، درباره این‌که آیا در مقابل اتهامات اقتصادی که به دولت قبل وارد می‌شود دفاعی دارید؟، اظهار کرد: شنونده باید عاقل باشد که الحمدلله ملت ایران همه عاقل هستند.
 
علی اکبر جوانفکر نیز در پاسخ به پرسشی در همین زمینه با بیان این‌که «من از جمله کسانی هستم که همیشه با خبرنگاران صحبت می‌کنم» در عین حال اظهار کرد: الان حرفی برای گفتن ندارم.
 
وی با بیان این‌که «هرگاه شرایط فراهم شود صحبت می‌کنم» در توضیح چگونگی فراهم شدن شرایط، گفت: زمان فراهم شدن شرایط را خودمان تشخیص می‌دهیم و هرگاه که شرایط فراهم شود خودمان صحبت می‌کنیم.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان