arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۸۷۶۰
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۵ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۳

وزیر اطلاعات: نظام از مفسدان اقتصادی نمی‌گذرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر اطلاعات با تأکید بر اینکه نظام از مفسدین اقتصادی نمی‌گذرد، گفت: وزارت اطلاعات به عنوان چشم دیدار نظام موارد فساد اقتصادی را رصد می‌کند و با جدیت با آنها برخورد می‌کند.

حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی دقایقی پیش در حاشیه همایش تجلیل از پیشگامان انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان برای ملت ایران که با عزمی راسخ مسیر انقلاب، امام و مقام معظم رهبری را دنبال می‌کنند سختی‌هایی را ایجاد می‌کند با این تصور که این فشارها مردم را به زانو درآورد.

وی افزود: اما همان طور که نسل پیش از انقلاب در برابر تهدیدات لبخند زد و مسیر ارزش‌های خود را دنبال کرد ملت ما هم امروز در برابر تمام سختی‌ها و توطئه‌ها از سوی هر قدرتی که باشد مقاوم می‌ایستد و انقلاب را به سمت اهداف خود پیش می‌برد.

وی ادامه داد: امیدواریم روز به روز بیش از گذشته شاهد تحول آرمان‌های انقلاب اسلامی و انتقام مفاهیم به ارزش‌های نظام به نسل جوان باشیم.

وزیر اطلاعات با اشاره به برگزاری همایش تجلیل از پیشگامان انقلاب در مشهد خاطرنشان کرد: این همایش برای این بود که بتوانیم ضمن تقدیر از پیشگامان انقلاب اسلامی صفحه‌ای برای درس آموزی متن‌های آینده از مقاومت پیشگامان انقلاب به تصویر کشیده شود.

وی ابراز داشت: با زحماتی که همکاران ما و با همکاری استانداری خراسان رضوی و صداوسیما کشیدند امروز کار بسیار خوبی سامان گرفت و شاهد بودیم که موزه عبرت در مشهد بازآفرینی شد.

علوی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم در ترسیم پیشینه و تاریخ انقلاب اسلامی برای نسل جوان بیش از گذشته توفیق داشته باشیم.

وی در ارتباط با مبارزه با فساد و نقش وزارت اطلاعات عنوان کرد: بحث مبارزه با فساد یک برنامه راهبردی نظام است و وزارت اطلاعات هم به عنوان بخشی از نظام در این عرصه دارای مسئولیت‌های حساس و سنگین است.

وزیر اطلاعات تأکید کرد: وزارت اطلاعات باید با رصد و اشراف اطلاعاتی خود ضمن نظارت بر فعالیت فعالان اقتصادی از فعالیت‌های اقتصادی سالم و سرمایه‌گذاری حمایت کند و کسانی که از مسیر فعالیت اقتصادی سالم خارج می‌شوند و با انگیزه رسیدن به سود نامعقول به سمت حرکت‌های نادرست در فعالیت‌‌های اقتصادی گام برمی دارند و فساد اقتصادی ایجاد می‌کنند مبارزه کنند.

وی با تأکید بر اینکه نظام از مفسدین اقتصادی نمی‌گذرد، ابراز داشت: وزارت اطلاعات به عنوان چشم دیدار نظام موارد فساد اقتصادی را رصد می‌کند و با جدیت با آنها برخورد می‌کند.

علوی خاطرنشان کرد: تاکنون موارد متعددی بوده ‌که وزارت اطلاعات با فساد اقتصادی برخورد جدی کرده ‌اما رسانه‌ای شدن این موارد ضرورتی ندارد بلکه برخورد با مفاسد اقتصادی ضروری است که تاکنون انجام شده و در آینده هم انجام خواهد گرفت.
منبع: فارس
نظرات بینندگان