arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۸۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۷ - ۱۷ بهمن ۱۳۹۳

پیام شیخ علی سلمان از داخل زندان برای مردم بحرین

وی بر ضرورت گرامیداشت چهارمین سالروز آغاز انقلاب مردمی بحرین مصادف با 14 فوریه تاکید کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی بحرین در پیام خود از داخل زندان، خواستار تداوم جنبش مسالمت آمیز مردمی برای تحقق اهداف انقلاب این کشور شد.

به گزارش ایسنا شیخ علی سلمان، دبیرکل جنبش وفاق ملی اسلامی بحرین از داخل زندان خود خواهان ادامه جنبش مسالمت آمیز مردمی شد و آن را تنها راه تحقق خواسته‌ها و مطالبات مشروع و برحق مردم دانست.

وی بر ضرورت گرامیداشت چهارمین سالروز آغاز انقلاب مردمی بحرین مصادف با 14 فوریه تاکید کرد.

به گزارش العالم، رژیم بحرین از 28 دسامبر سال گذشته شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی را بازداشت کرده است که تداوم بازداشت وی خشم بحرینی‌ها را شعله‌ورتر کرده است. بازداشت این رهبر انقلابیون بحرینی پس از آن صورت گرفت که وی مردم را به برگزاری تظاهراتی در محکومیت انتخابات پارلمانی فرمایشی در کشور که در ماه دسامبر گذشته و با تحریم گسترده مردمی برگزار شد، فراخوانده بود.

بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل‌خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصر پاکستانی را به خدمت گرفته است.

نیروهای نظامی مشترک شورای همکاری خلیج فارس موسوم به سپر جزیره نیز در این راه به رژیم بحرین کمک می‌کنند.

در این مدت، صدها نفر شهید یا زخمی شده و یا به زندان افتاده و شکنجه شده‌اند.

رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندان‌های طولانی‌مدت محکوم کرده است.

با وجود همه این اقدامات، جنبش مردم بحرین برای دستیابی به خواسته‌های خود همچنان ادامه دارد و آنها با برپایی تظاهرات خواهان برآورده شدن این خواسته‌ها هستند.

انتهای پیام
نظرات بینندگان