arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۹۱۷۴
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۳ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۳

قیمت واحدهای زیر 30 متر در تهران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 این روزها بازار خرید و فروش واحدهای مسکونی، ارزان‌ترین فایل‌هایی که به متقاضیان پیشنهاد می‌کند سوئیت‌هایی با حداکثر متراژ ۳۰ متر مربع است که ارزش برخی از این واحدها کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان توسط فروشنده‌ها تعیین شده است.
 
به گزارش اقتصاد نیوز، در شهر بزرگ تهران بیشتر افراد خانه‌های با متراژ 50 تا 100 متر را برای خرید انتخاب می‌کنند، البته در این میان هستند افرادی که در خانه‌های لوکس و میلیاردی زندگی می‌کنند، اما علاوه بر این دو گروه افراد در جامعه، بسیاری هستند که خریدن سوئیت‌ها و خانه‌های کوچک را به اجاره‌نشینی ترجیح می‌دهند، البته به نظر می‌رسد بسیاری از این سوئیت‌ها برای دانشجویان یا افرادی کاربرد دارد که تنها برای ساعات کوتاهی در روز در این مسکن‌های می‌خواهند زندگی کنند.
 
یکی از کوچک‌ترین سوئیت‌های شهر تهران در محله هنگام با زیر بنای 14 متر، زیر همکف، آشپزخانه open، کفپوش سرامیک، به همراه حیاط و پارکینگ است که کل این واحد 35 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.
 
همچنین سوئیتی 23 متری به همراه هفت متر حیاط خلوت در محله سراج است، این واحد زیر همکف ساختمانی پنج طبقه قرار دارد که قیمت کل آن 59 میلیون و 800 هزار تومان است.
 
یکی از گران‌ترین سوئیت‌ها در شهر تهران سوئیتی در پاسداران با زیربنای 27 متر در طبقه همکف است که در یک ساختمان سه طبقه و 12 واحدی قرار دارد که قیمت کل آن 440 میلیون تومان است.
 
لیست برخی از سوئیت‌های زیر 30 متر در شهر تهران به شرح زیر است:

قیمت واحدهای زیر 30 متر در تهران
نظرات بینندگان