arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۹۵۵۹
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۰۸ - ۲۲ بهمن ۱۳۹۳
حدادعادل:

اعتدال یعنی وضعیت کشور نباید به سال 76 تا 84 برگردد / وزیر بهداشت مصداق واقعی اعتدال در دولت است

شعار ملت ایران هیهات من الذلة است، به همین دلیل در بدترین شرایط حاضر نسیت که زیر بار ظلم برود، اگر انواع سختی ها بر این مملکت تحمیل شود، ملت ایران هیچگاه سلطه آمریکا را نمی پذیرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که ملت ایران در مکتب عاشورا تربیت شده است، اظهار داشت: شعار ملت ایران هیهات من الذلة است، به همین دلیل در بدترین شرایط حاضر نسیت که زیر بار ظلم برود، اگر انواع سختی ها بر این مملکت تحمیل شود، ملت ایران هیچگاه سلطه آمریکا را نمی پذیرد.

به گزارش «انتخاب»، وی گفت: وظیفه تمام مسؤولان و دلسوزان انقلاب این است که شعار اقتصاد مقاومتی را به عمل تبدیل کنند، این مسأله فقط نباید در سخن و مربوط به دوره ای محدود باشد؛ اقتصاد مقاومتی باید همانند روحی در پیکره کشور در جریان باشد؛ دولت باید تمامی برنامه ها را از منظر اقتصاد مقاومتی نگاه کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که رهبر معظم انقلاب در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی بسیار جدی هستند، ابراز داشت: اگر سبک زندگی اسلامی نشودبه اقتصاد مقاومتی نخواهیم رسید، سبک زندگی اسلامی و اقتصاد مقاومتی دو روی یک سکه هستند.

وی عنوان کرد: به چه دلیل در این شرایط اقتصادی ارز کشور در اختیار مرفهین بی درد قرار می گیرد که خودرو وارد کشور کنند، متأسفانه آمار این گونه واردات بسیار بالا است؛ دشمن می خواهد با اعمال فشارهای سخت، جامعه را از ادامه دادن مسیر انقلاب خسته کند.

حداد عادل با بیان این که لازمه موفقیت در نبرد با دشمن ثبات و آرامش در جامعه است، گفت: کشور باید از جنجال به دور باشد، یکی از توصیه های مهم رهبر معظم انقلاب به مسؤولان و رسانه ها این است که باید از حاشیه سازی و حاشیه پردازی پرهیز شود؛ در جامعه ای که جنجال حاکم باشد کسی مجال شنیدن سخن منطقی را پیدا نمی کند.

وی افزود: یکی از جلوه های اعتدال دوری از جنجال است، وضعیت کشور نباید به سال 76 تا 84 برگردد، اعتدال بدان معنا است که با قطع نظر از اصولگرا یا اصلاح طلب بودن کسانی که توانایی خدمت به جامعه را دارند به کار گرفته شوند، البته خط قرمز در بکار گیری افراد فتنه است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای هاشمی وزیر بهداشت مصداق واقعی اعتدال در دولت است که بدون هیچگونه جنجالی به کارهای خود می پردازد، از همین رو مجلس از وی حمایت می کند؛ اگر ما از دولت انتقاد می کنیم قصد تضعیف آن را نداریم.

 

وی با اشاره به محکومیت معاون اول دولت گذشته ادامه داد: این شخص گفته که من بخشی از پول را به 170 نفر از نمایندگان دادم، ببینید که چه جنجالی بر سر این مسأله در برخی از رسانه ها ایجاد شده به گونه ای که اصل مسأله را تغییر دادند، حکم قوه قضاییه مربوط به پول گرفتن است اما برخی برای رسیدن به منافع خود این گونه جنجال ها را مطح می کنند، این گونه جنجال آفرینی سبب نا امیدی جامعه می شود.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بین این که قم خاستگاه انقلاب است، ابراز داشت: همیشه روش مقابله با حرکت های دینی استفاده از خود دین است، دشمن سعی دارند از جنس مرجعیت شیعه برای تضعی انقلاب استفاده کند، قم به عنوان مهد انقلاب مورد طمع دشمنان است.

 
نظرات بینندگان