arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۹۶۷۲
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۰۰ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

سرلشکر فیروز آبادی: پایتخت یمن امن است، حیله‌گری و جوسازی نکنید

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر این که پایتخت یمن جزء مناطق امن منطقه است، گفت: آمریکایی ها و به دنبال آن انگلیس و فرانسه حیله گری و جو سازی نکنند.

سردار سرلشکر حسن فیروز آبادی، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پی تحولات یمن و دستاوردهای جدید انقلابیون این کشور اظهار کرد: امروز با استقرار انقلابیون در پایتخت یمن و قرار گرفتن مراکز نظامی، امنیتی و اطلاعاتی در کنترل نیروهای انقلاب، پایتخت این کشور از امن ترین مناطق منطقه به حساب می آید.

وی افزود: از رفتار آمریکایی‌ها، انگلیسی ها و فرانسوی ها بوی توطئه بر می آید، آنها به دنبال حیله گری و جو سازی هستند.

سرلشکر فیروز آبادی با بیان این که «در یمن ناامنی در کار نبوده، مگر اینکه آمریکایی ها و دنباله رو های اروپایی آنها بخواهند آن را ایجاد کنند»، تصریح کرد: آنها کاری از دستشان بر نمی آید، چرا که در کشور یمن چیزی در اختیارشان نیست! اگر کاری می توانستند بکنند طی یکی دو سال گذشته که در ارکان حکومت نفوذ داشتند انجام می دادند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، تصریح کرد: بهتر است آمریکا، انگلیس و فرانسه دست از خباثت و رسوایی بردارند و از سفرا و مأمورین فراخوانده خود از صنعاء سوال کنند که در یمن چه خبر است؟

سرلشکر فیروزآبادی در پایان با توصیه به آمریکایی ها و دیگر دشمنان انقلاب یمن برای عبرت گرفتن از آنچه در عرصه ی دشمنی با ملت ایران به دست آورده اند، خطاب به سران مغرور و بی خرد آنها گفت: بهتر است بیش از این مانند آنچه در ایران برای خود نفرت آفریده اند، در یمن چنین نکنند.
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان