arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۹۷۴۶
تاریخ انتشار: ۱۱ : ۱۴ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۳

مرزبان: سه امتیاز بازی با پرسپولیس را می‌‌خواهیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

عليرضا مرزبان سرمربي پديده مشهد اميداور است تيمش به برهايش در بازي هاي نيم فصل دوم ادامه دهد و در نهايت رتبه تک رقمي کسب کند.

 مرزبان در نشست مطبوعاتی قبل از بازی حساس با پرسپولیس در خصوص شرایط تیمش توضیح داد.

خط حمله پدیده خطرناک شده
قبل از اینکه نیم فصل دوم را آغاز کنیم تغییراتی در تیم داشتیم. ما در نیم فصل اول در ضربات آخر مشکل داشتیم و با اضافه کردن عناصر هجومی توانستیم خط حمله خطرناکی را درست کنیم.غلامی، نظری و نسیم اف در خط حمله می‌ توانند کمک بزرگی به تیم ما بکنند.

چک های بازیکنان داده شده
طبیعی است که  از نظر پرداخت ها مشکلاتی داشتیم اما با جلساتی که داشتیم توانستیم از مشکلات کم کنیم و به بازیکنان چک دادیم. درست است که تاریخ چک ها اردیبهشت سال آینده است اما بازیکنان این اطمینان خاطر را دارند که حتما پول هایشان پرداخت می‌ شود و از این لحاظ مشکلی وجود ندارد.

جلوی پرسپولیس سه امتیاز را می‌ خواهیم
در مجموع شرایط تیم مثبت است.توانستیم در بازی با صبا امتیاز بگیریم و مقابل تراکتورسازی به پیروزی رسیدیم در مسابقه با پرسپولیس هم سه امتیاز را می خواهیم تا بتوانیم مردم مشهد را خوشحال کنیم.

رتبه تک رقمی را می‌ خواهیم
اگر جریان مثبت ما پیش برود رتبه ما تک رقمی خواهد بود.بازیکنان ما از نظر تکنیکی شرایط مثبتی دارند و از لحاظ تاکتیکی تغییرات مثبتی ایجاد کردیم.کارشناسان این موضوع را تایید کرده اند که یکی از بهترین فوتبال ها را تیم پدیده انجام می دهد.

پراهیچ با 600 میلیون بهترین بک ایران است
وقتی از هر بازیکن خارجی استفاده می کنیم به این معناست که یک بازیکن ایرانی را بازی نمی دهیم اما قیمت بازیکنان ایرانی ما را ناگزیر به این کار می کند.پراهیچ 600 میلیون قیمتش هست و بهترین بک وسط ایران است اگر می خواستیم همطراز ایرانی او را بگیریم قیمتش یک میلیارد می شد.

نظرات بینندگان