arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۸۹۹۱۵
تاریخ انتشار: ۱۳ : ۲۲ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۳

مجیدی عضو کمیته فنی فدراسیون فوتبال شد، در انتظار پاسخ مهدوی‌کیا هستیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
با اعلام سرپرست کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال بازیکن پیشین استقلال و تیم ملی به عضویت این کمیته درآمد.

مرتضی محصص در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص عضویت فرهاد مجیدی در کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: پیش از این جلال طالبی به عضویت کمیته فنی و توسعه درآمده بود و فرهاد مجیدی نیز پس از صحبتی که با او داشتیم عصو کمیته فنی شد.

وی افزود: جلال طالبی در یگی از جلسات کمیته فنی شرکت کرده اما هنوز نتوانسته‌ایم از حضور مجیدی در جلسات‌مان استفاده کنیم. او قرار است در جلسه بعدی ما که هفته آینده برگزار می‌شود شرکت کند و از حضورش استفاده کنیم.

سرپرست کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه اضافه شدن نفرات جدید به این کمیته براساس چه معیاری است، اظهار داشت: بعد از مطالعاتی که روی گزینه‌ها انجام می‌دهیم، با آنها صحبت کرده و در نهایت اعضای جدید را انتخاب می‌کنیم. معیارمان هم این است که گزینه‌هایی که می‌خواهند عضو کمیته فنی و توسعه شوند سابقه ملی داشته باشند و در ایران هم مربیگری نکنند. اگر قرار باشد آنها در ایران کار مربیگری انجام دهند، نمی‌توانند به خوبی کار کارشناسی کنند.

محصص درباره اینکه آیا مجیدی کلاس‌های مربیگری‌اش را به پایان رسانده که عضو کمیته فنی شده است، گفت: او در انگلیس کلاس‌های مربیگری پیشرفته را پشت سر می‌گذارد. مجیدی یک بازیکن بزرگ بود که در اروپا هم سابقه بازی دارد. من از زمان حضورم در استقلال که مربوط به دوران مربیگری مرحوم ناصر حجازی در این تیم بود فرهاد را می‌شناسم. او بازیکنی بسیار بزرگ و خوش فکر است و مطمئناً می‌تواند به کمیته فنی هم کمک کند.

وی درباره اینکه آیا بحث حضور نفراتی مانند مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی و وحید هاشمیان هم در کمیته فنی وجود دارد یا نه، به تسنیم گفت: با مهدوی‌کیا صحبت‌هایی کرده‌ایم و قرار شده به ما پاسخ دهد. اگر او زمان لازم را برای حضور در کمیته فنی را داشته باشد درباره حضورش به ما پاسخ خواهد داد. چون با کریمی و هاشمیان صحبت نکرده‌ایم، نمی‌توانیم در خصوص‌شان حرفی بزنیم تصمیمی بگیریم. درباره عزیزان دیگر هم عجله نکنید و کم کم نفرات جدید به کمیته فنی اضافه خواهند شد.

سرپرست کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال یادآور شد: این را هم در نظر بگیرید که قرار نیست ما کمیته فنی را پرسپولیسی و استقلالی کنیم، بلکه قرار است از روی تخصصی که وجود دارد، نفرات انتخاب شوند.


نظرات بینندگان