arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۰۵۰۷
تاریخ انتشار: ۳۸ : ۰۱ - ۲۹ بهمن ۱۳۹۳

نتیجه امیدوارکننده چلسی در پاریس/ تساوی بدون گل بایرن در اوکراین با 10 بازیکن

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دو دیدار مرحله رفت از دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی به پایان رسید.

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با برگزاری 2 دیدار در قاره سبز آغاز شد که در حساس ترین بازی پاری سن ژرمن در خانه به دیدار چلسی رفت که در پایان این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

مصاف دو تیم متمول در شرایطی با سوت چاکیر داور ترکیه ای مسابقه آغاز شد که در این دیدار مورینیو ترجیح داد مثل بازی قبل از رامیرس به جای اسکار استفاده کند تا تیمش کمی تدافعی شود. پس از چند حمله زلاتان نزدیک بود با ضربه سر گلزنی کند که با واکنش خوب کورتوآ روبرو شد.

در ادامه چلسی توانست بر بازی مسلط شود و در دقیقه 36 همکاری جان تری، گری کیهیل و برانیسلاو ایوانویچ باعث شد تا مدافع صرب گلزنی کند. این گل یکصدمین گل خارج از خانه چلسی در لیگ قهرمانان اروپا بود. در ادامه بازیکنان میزبان تلاش زیادی برای گلزنی کردند که راه به جایی نبردند تا نیمه نخست با برتری چلسی به پایان برسد.

در آغاز نیمه دوم تیم پاریسی سراپا حمله شد تا گلزنی کند تا اینکه در دقیقه 55 ادینسون کاوانی موفق شد با ضربه سر گلزنی کند و بازی را به تساوی بکشاند. پس از این گل نیز پاری سن پرمن می توانست گل دوم را به ثمر برساند که کاوانی و زلاتان فرصتهای خوبی را از دست دادند تا دروازه کورتوا بسته بماند و این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان برسد تا چلسی با توجه به گل زدن در خانه حریف با اندوخته ای خوب به لندن برگردد.

در دیگر دیدار این مرحله بایرن مونیخ در اوکراین به دیدار شاختار رفت و در حالی که پیش بینی می شد بایرن با توجه به برد پرگل برابر هامبورگ در این دیدار نیز به راحتی پیروز شود به سد محکم حریف برخورد. این دیدار پربرخورد که چند بازیکن اخطاری و یک اخراجی داشت در نهایت با تساوی یدون گل به پایان رسید. بایرن از دقیقه 66 در پی اخراج ژابی آلونسو 10 نفره بازی کرد.

به این ترتیب دو دیدار مرحله اول لیگ قهرمانان برنده ای نداشت و هواداران دو تیم باید منتظر دیدارهای برگشت باشند.

تابلوی نتایج

پاری سن پرمن یک – چلسی یک

شاختار صفر – بایرن مونیخ صفر

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان