arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۴۱۰۶
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۱ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۳

مشاهده سقوط شئ ناشناس در سواحل مازندران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
صبح امروز همزمان مردم پنج شهر مازندران از سقوط شی به دریا در یک زمان خاص از مردم گزارش دریافت شده‌ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، صبح روز پنج‌شنبه 21 اسفند ماه امسال گزارش مشترک مردمی از سقوط شی در دریا از شهرهای محمودآباد، فریدونکنار، بابلسر و تنکابن دریافت شده‌ است.

در همه گزارش‌ها به وقوع سانحه در ساعت 5 و 15 دقیقه صبح اشاره شد.

موسی مشاءزمینی مدیرکل فرودگاه‌های مازندران دراین باره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر با برج مراقبت، فرودگاه‌های استان مکاتبه شد که گزارشی بابت سقوط هواپیمایی داخلی و خارجی دریافت نشد.

وی با بیان اینکه این موضوع در حد شایعه بوده‌ است، اظهار کرد: در حوزه استحفاظی هوایی چیزی به ما مخابره نشده و در فضایی هوایی اتفاق خاص نیفتاده‌ است.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران درباره جزئیات این موضوع، گفت: صبح امروز یک‌سری صیادان در منطقه فریدونکنار و محمودآباد آتش‌سوزی را در آسمان مشاهده کردند که بلافاصله بررسی‌های ما از همان زمان آغاز شد.

حسن حبیب‌نژاد مدیرکل شیلات مازندران که اداره‌کل شیلات استان در بابلسر مستقر است، در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری گفت: بلافاصله با یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هماهنگی انجام شده که در حال گشت‌زنی و انجام بررسی‌های لازم هستند.

وی با اعلام اینکه ماموران یگان حفاظت در حال انجام بررسی‌های لازم در منطقه هستند، ادامه داد: تا این لحظه گزارشی از حادثه یا اتفاق خاصی نداشتیم.

مهدی ولی‌پور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران در این باره در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری درباره جزئیات این موضوع، اظهار کرد: از ساعت پنج صبح امروز از خزرآباد ساری، بابلسر، فریدونکنار، نور و ولی‌آباد تنکابن اطلاع داده شده که آتش‌سوزی در آسمان مشاهده شده‌ است.

وی افزود: با توجه به اینکه وسعت این موضوع بسیار زیاد بوده از همان لحظه بررسی‌ها آغاز شده و همچنان نیز ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس، براساس گمانه‌زنی این موضوع نشان از سقوط هواپیمایی تک سرنشین است و همچنین نیز بررسی‌ها در حوزه دریای و هوایی ادامه دارد.


نظرات بینندگان