arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۴۳۹۷
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۱۳ - ۲۳ اسفند ۱۳۹۳

خبر جدید مهران مدیری درباره سریالش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهران مدیری در صفحه اینستاگرامش از پخش مجموعه تلویزیونی جدیدش خبر داده است. این بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون نوشته: «دکتر... به زودی...!»

خبرآنلاین در ادامه نوشت: اشاره مهران مدیری به سریالی است که پس از مدت‌ها برای صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران ساخته است. در هفته گذشته خبرهایی مبنی بر پخش سریال کارگردان «پاورچین» در ایام نوروز منشر شد که نوشته کوتاه مهران مدیری به نوعی این خبرها را تأیید می‌کند.

البته دنبال‌کنندگان صفحه او در اینستاگرام به این خبر واکنش‌های مختلفی نشان داده‌اند. برخی پیشاپیش به استقبال پخش سریال او رفته‌اند و نوشته‌اند که منتظر دیدن آن در ایام نوروز هستند.

برخی دیگر نیز از مدیری خواسته‌اند تا زمان دقیق پخش این سریال را اعلام کند. تعدادی از دنبال‌کنندگان صفحه مدیری هم نوشته‌اند که او هنوز اعلام نکرده که این سریال در ایام عید پخش می‌شود.

مهران مدیری در سال‌هایی که از تلویزیون ایران دور بود، مجموعه‌های «قهوه تلخ»، «ویلای من» و «شوخی کردم» را برای شبکه نمایش خانگی تولید کرد.

سریال جدید مهران مدیری «اتاق عمل» نام داشت که در میانه تولید با حاشیه‌هایی مواجه شد و خبرهایی مبنی بر توقف تولید این سریال شنیده شد. دلیل این اتفاق موضوع سریال و شوخی آن با حرفه پزشکی بود.

این سریال قرار بود از شبکه پنج سیما روی آنتن برود، اما در هفته گذشته خبرهای منتشر شده حکایت از آن داشت که سریال مدیری را شبکه سه سیما روی آنتن می‌فرستد.

گفته می شد نام این سریال به «مرکز حاشیه» یا «مرکز در حاشیه» تغییر کرده، اما او امروز (جمعه 22 اسفند) از نام «دکتر» برای این سریال در صفحه اینستاگرامش نام برده است. این نام البته می‌تواند اشاره به شخصیت اصلی آن داشته باشد که یک پزشک است.

نظرات بینندگان