arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۵۳۵۰
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۲۰ - ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

کفاشیان: آزمون و جهانبخش تیم امید را همراهی می‌کنند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
رییس و سرپرست نایب رییس اول فدراسیون فوتبال از تمرین تیم امید ایران بازدید کردند. علی کفاشیان در این بازدید از حضور سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در تیم امید خبر داد.

به گزارش ایسنا، تمرین تیم امید ایران عصر امروز از ساعت 16:30 در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی با حضور علی کفاشیان و محمود اسلامیان برگزار شد.

در این تمرین که حبیب کاشانی نیز به عنوان مدیر تیم امید در آن حضور داشت، درباره مسائل مختلف تیم امید ایران در آستانه رقابت های مقدماتی المپیک ریو بحث و گفت‌وگو صورت گرفت.

رییس فدراسیون فوتبال درباره حضور در تمرین تیم امید گفت: با توجه به در پیش بودن بازی‌های مرحله مقدماتی المپیک ریو همراه با اسلامیان به تمرین آمدیم تا ضمن عرض خسته نباشید به کادر فنی و بازیکنان و زیر نظر گرفتن تمرینات از تیم امید حمایت لازم را انجام دهیم.

کفاشیان درباره وضعیت تیم امید اظهار کرد: خوشبختانه تیم امید شرایط خیلی خوبی دارد و تدارک لازم برای آماده‌سازی این تیم از سوی مدیریت صورت گرفته است که جای تقدیر و تشکر دارد. ضمن این که کادر فنی ایرانی این تیم نیز نهایت تلاش خودش را برای بالا بردن آمادگی سطح فنی تیم انجام داده است.

کفاشیان درباره نگاه فدراسیون فوتبال به تیم امید نیز خاطرنشان کرد: اولویت اول و اصلی فدراسیون تیم ملی امید است و قطعا بعد از صعود از مرحله اول و در طول زمان حدودا ۹ ماهه‌ای که تا مسابقات قطر فرصت خواهیم داشت، برنامه‌ریزی دقیقی برای آماده‌سازی این تیم انجام خواهیم داد.

رییس فدراسیون فوتبال شانس صعود تیم امید به المپیک 2016 را بالا دانست و گفت: تیم ملی امید در دوره‌های مختلف با مشکل مدیریتی مواجه بود اما خوشبختانه در این دوره این مشکل بزرگ با حضور کاشانی برطرف شده است و امیدواریم که با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان تیم امید که از انگیز بسیار بالایی برخوردار است مجوز حضور در المپیک را کسب کند.

وی درباره وضعیت حضور سردار آزمون و علیرضا جهانبخش در تیم امید گفت: جهانبخش و آزمون بازیکنان تیم امید هستند و صددرصد این تیم را در بازی‌های مرحله مقدماتی المپیک همراهی می‌کنند.

در حالی تمرین امروز تیم امید پشت درهای بسته برگزار شد که فردا تمرین این تیم ساعت ساعت 10:30 دقیقه در زمین شماره یک آکادمی با حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد.

در تمرین امروز به درخواست محمد خاکپور سرمربی تیم امید استادیوم اصلی ورزشگاه آزادی در اختیار امیدها قرار گرفت.
نظرات بینندگان