arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۵۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۵ : ۰۹ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۳

سخنرانی وزیر اطلاعات به زبان عربی در خوزستان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

حجت الاسلام والمسلین دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات با سفر به شهرستان حمیدیه در جمع عشایر حمیدیه به زبان عربی به ایراد سخنرانی پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، حجت الاسلام والمسلین دکتر سید محمود علوی وزیر اطلاعات با سفر به شهرستان حمیدیه در جمع عشایر حمیدیه به زبان عربی به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: در هشت سال دفاع مقدس از نزدیک شاهد ایثار و شجاعت فرزندان عشایر در دفاع از خاک وطن در برابر متجاوزان بعثی بودم.

دکتر علوی اضافه کرد: باید تلاش کنیم مشکلات شهرستان حمیدیه حل و شاهد شکوفایی و آبادانی این شهرستان باشیم. حجت الاسلام و المسلمین علوی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود اشاره کرد: امروز با وجود ناامنی های فراوان در کشورهای همسایه مانند عراق، سوریه و افغانستان به لطف پروردگار و حضور مردم و تلاش سربازان گمنام امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف امنیت پایدار در کشور ما وجود دارد. امنیتی که همراه با نشاط و شادابی است. و این امنیت به وجود نمی آمد مگر با حضور شما مردم و تلاش فرزندان شما در وزارت اطلاعات.

وی در ادامه گفت: دشمن همیشه امنیت ما را هدف قرار داده ولی قبل از هر اقدامی به لطف الهی تمام تروریست ها دستگیر و سلاح آنها ضبط شده است.
نظرات بینندگان