arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۷۰۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۴ - ۱۳ فروردين ۱۳۹۴

خیز بلند استقلال برای کسب سه امتیاز بازی با فولاد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مصاف حساس فولاد و استقلال درحالی روز جمعه (فردا) برگزار می شود که آبی پوشان تنها به سه امتیاز این دیدار فکر می کنند و خیز بلندی برای کسب امتیاز این بازی برداشتند.
[
هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از روز جمعه در شهرهای مختلف با برگزاری چهار دیدار آغاز می شود و در یکی از این دیدارها تیم های استقلال و فولاد در اهواز به مصاف یکدیگر می روند. دیداری که به گواه تاریخ، همیشه جذاب و تماشاگر پسند بوده است.

هر دو تیم استقلال و فولاد از مدعیان قهرمانی هستند و همین مسئله به حساسیت این دیدار اضافه می کند. استقلال در این دیدار جاسم کرار را به دلیل محرومیت ندارد و یعقوب کریمی هم با کمی مصدومیت روبه رو است ولی انتظار می رود با تلاش پزشکان، به این دیدار برسد.

با این همه استقلال باید بیشتر از هرچیزی به قدرت تهاجمی فولاد و سرعت مهاجمان این تیم توجه کند. چیزی که بی شک از چشمان امیر قلعه نویی و همکارانش در کادر فنی دور نمانده و او با استفاده از تجربه اش، تیمی را روانه میدان اهواز می کند که تنها برای سه امتیاز می جنگد.

بزرگترین دغدغه استقلالی ها در این دیدار ملی پوشان این تیم هستند که فرصت کمی برای تطبیق شان با سایر بازیکنان وجود داشته است. این مسئله شاید به آبی پوشان لطمه بزند با این حال این مسئله نباید مانع از اراده آنها برای کسب هر سه امتیاز شود.

دیدار تیم های استقلال و فولاد در ورزشگاه غدیر اهواز و ساعت 18:55 روز جمعه برگزار می شود.* خسرو حیدری دومین غایب استقلال برابر فولاد خوزستان

مدافع هافبک ملی پوش استقلال این تیم را در بازی با فولاد همراهی نمی کند.

خسرو حیدری، مدافع هافبک استقلال به دلیل مصدومیت نمی تواند استقلالی ها را در بازی با فولاد خوزستان همراهی کند. این بازیکن از ناحیه کشاله با مصدومیت روبه رو است.

حیدری در دو هفته گذشته در اردوی تیم ملی حاضر بوده است.

استقلال و فولاد 16 بار در اهواز به مصاف یکدیگر رفته اند که 7 پیروزی سهم آبی پوشان بوده است.
منبع: ایرنا
نظرات بینندگان