arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۷۳۹۷
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۲۱ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۴

فروش 60 میلیون دلاری «سریع و خشن» در 2 روز

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فیلم «سریع و خشن 7» جدیدترین فیلم از این سری فیلم اکشن با نمایش در گیشه بین‌الملل در طول دو روز به فروش 60 میلیون دلار دست یافت.

فیلم «سریع و خشن 7» آخرین فیلم از این مجموعه فیلم با نقش آفرینی «پل واکر» ستاره فقید هالیوودی با فروش 60 میلیون دلاری خود در گیشه جهانی تنها در دو روز آغازین اکران رکورد جدیدی را به ثبت رساند.

این فیلم که امسال به سبب مرگ اکشن که در 45 کشور جهان در حال اکران است در 15 کشور از جمله آرژانتین، شیلی، کلمبیا، مکزیک، پرو، تایلند، هند، اندونزی و چند کشور خاورمیانه، رکورد فروش آغازین تاریخ سینمای این کشورها را از آن خود کرد.

پس از اینکه «پل واکر»، یکی از بازیگران کلیدی مجموعه فیلم‌های «سریع و خشن» در اواخر سال 2013 میلادی در یک سانحه رانندگی درگذشت، «جیمز وان»، کارگردان به همراه «کریس مورگان» فیلمنامه‌نویس با ایجاد تغییراتی در فیلمنامه و استفاده از صحنه‌هایی که از بازی وی به جا مانده شرایط ادامه این مجموعه فیلم را فراهم می‌کنند و در بخشهایی نیز از برادر «پل واکر» استفاده شده است.

«پل واکر» در حالی که فیلم «سریع و خشن» در نیمه فیلمبرداری بود در 30 نوامبر 2013 درگذشت، حادثه‌ای که شوک بزرگی به تیم سازنده این فیلم وارد کرد و در نتیجه تاریخ اکران این فیلم نیز دستخوش تغییر شد.

قسمت قبلی این فیلم در سال 2012 در چهار روز اول اکران خود موفق به کسب فروش 117 میلیون دلاری شد و در نهایت به فروش جهانی بیش از 788 میلیون دلار رسید.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان