arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۷۵۲۴
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۵ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۴

آسمان پایتخت بارانی می‌شود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز و فردا آسمان تهران صاف است، گفت: در اواخر هفته جاری با ورود یک سامانه بارشی به کشور برای تهران و نیمه غربی کشور بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش فارس، فریبا گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی مناطق مختلف کشور گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده‌های هواشناسی برای امروز، در ساعات بعدازظهر با تضعیف جریانات شمال غربی دریای خزر از میزان بارش‌ها در نواحی دریای خزر کاسته می‌شود و بارش‌های پراکنده را در شمال شرق و شرق کشور را پیش‌بینی می‌کنیم که می‌تواند در برخی نقاط با احتمال وقوع رعد و برق همراه باشد.

وی ادامه داد: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه در غالب نقاط کشور جوی آرام پیش‌بینی می‌شود و از ساعات بعد از ظهر روز سه‌شنبه افزایش ابر با احتمال رگبارهای موقتی را در استان خراسان رضوی خواهیم داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آب‌های دریای خلیج فارس از اواخر وقت امشب به تدریج مواج می‌شود و روز دوشنبه نیز این وضعیت ادامه خواهد داشت و در عصر روز دوشنبه نیمه شرقی آبهای خلیج فارس مواج خواهد بود.

گودرزی در خصوص آخرین وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران امروز صاف است و در ارتفاعات رشد ابر و گاهی وزش باد را داریم و آسمان فردا نیز صاف خواهد بود.

وی ادامه داد: حداکثر دمای هوای تهران امروز ۲۳ درجه سانتیگراد و انتظار داریم صبح فردا نیز کمینه دمای هوای تهران به ۱۵ درجه سانتیگراد برسد.

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: در اواخر هفته جاری با ورود یک سامانه بارشی به کشور برای تهران و نیمه غربی کشور بارندگی پیش‌بینی می‌شود.
نظرات بینندگان