arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۷۶۷۱
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۴ - ۱۷ فروردين ۱۳۹۴

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دولت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور تا ساعت 24 روز پنجشنبه 20 فروردین ماه 1394 تمدید شد.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده و به منظور فراهم کردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که تاکنون نسبت به ثبت نام برای شرکت در آزمون عمومی و اختصاصی آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (شامل 13 دستگاه اجرایی) برای به کار گیری افراد واجد شرایط هریک از دستگاه های اجرایی مذکور و استخدام پیمانی آنها در سال 1394 و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه ای درباره تبدیل وضع مربیان حق التدریس اقدام نکرده اند، مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز پنجشنبه 20 فروردین ماه تمدید می شود.

وی به تمامی داوطلبانی که تاکنون برای ثبت نام اقدام نکرده اند، اکیدا توصیه کرد تا در مهلت باقی مانده با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org و مطالعه دقیق دفترچه آزمون، اطلاعیه ثبت نامی منتشره و اطلاعیه منتشره امروز در صورت واجد شرایط بودن، حداکثر تا ساعت 24 روز پنجشنبه 20 فروردین ماه 1394 برای ثبت نام اقدام کنند.

توکلی افزود: همان گونه که پیشتر نیز اعلام شده است این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی در روز جمعه اول خردادماه در حوزه های امتحانی مربوط برگزار خواهد شد.

وی افزود: تا ساعت 8 صبح امروز تعداد 82 هزار و 625 داوطلب که از این تعداد 11 هزار و 898 داوطلب برای شرکت در آزمون سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تعداد 77 هزار و 727 داوطلب برای شرکت در آزمون سایر دستگاه های اجرایی ثبت نام کرده اند.

ثبت نام برای شرکت در این آزمون از ساعت 15 روز دوشنبه 10 فروردین ماه آغاز شده است.

شرایط و ضوابط هریک از دستگاه های اجرایی پذیرنده (13 دستگاه) در دفترچه راهنمای آزمون و اطلاعیه ثبت نامی مربوط، در روز دوشنبه 10 فروردین ماه روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.
نظرات بینندگان