arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۱۹۸۴۴۰
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۰۹ - ۲۲ فروردين ۱۳۹۴
پیرموذن :

قوه قضائیه کار رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی را با اولویت تمام کند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه باید کار رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی را با اولویت تمام کند.

کمال الدین پیرموذن، عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت : افکار عمومی به جد از قوه قضائیه طالب است با درک عمیق مسئولیت، کار رسیدگی به پرونده مرتضوی را به اتمام برساند.

وی افزود : قاطبه نمایندگان مجلس نیز مصرانه در جهت دفاع از کیان مجلس به جهت طولانی شدن زمان رسیدگی قوه قضاییه به تحقیق و تفحص تصویبی در این خصوص و بها دادن به سرمایه اجتماعی و افکارعمومی، تسریع در صدور حکم پرونده مرتضوی را از قوه قضاییه خواستارند.

پیرموذن تصریح کرد: پرونده قاضی مرتضوی در کانون توجهات ملت رشید اسلامی است و هموطنان این امر را به دقت رصد می‌کنند و آزمونی برای صاحب منصبان ذیربط است.

نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بی تردید مبارزه قاطع با فساد مالی و اداری و اقتصادی، موجب امید و آرامش خاطر ملت می‌شود.

وی گفت: حاکمیت قانون، شعار و خواست مردم کشورمان در سال‌های اخیر بوده و است و همه وجدان‌های پاک از مفاهیم برجسته عدالت و سلامت احساس غرور و اشتیاق می‌کنند.
نظرات بینندگان