کد خبر: ۲۰۰۰۲۸
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۶ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۴

جو ورزشگاه ها حتی برای آقایان هم مناسب نیست چه برسد به خانم‌ها

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 این روزها بحث حضور بانوان در ورزشگاه ها در محافل ورزشی بیش از گذشته مطرح است و اظهار نظرهای متفاوتی از سوی مدیران ورزش و کارشناسان ارایه می شود در همین خصوص امام جمعه ی کرج یکی از مخالفان حضور بانوان در ورزشگاه ها می باشد.

به گزارش خبرآنلاین، آيت الله حسيني همداني با اشاره به بحث حضور زنان در ورزشگاه ها، گفت: جو ورزشگاه ها براي مردان نيز مناسب نيست و نمي دانم چرا برخي اصرار دارند كه زنان در اين جو ناسالم در ورزشگاه حضور داشته باشند، اسلام با مظاهر بی‌بند و باری و اختلاط زن و مرد مخالف است ومسئولان این هشدارهاي دلسوزانه را جدی بگیرند و مسئله، مسئله کمی نیست و حضور زنان در مراکزی که مردان هستند به صلاح جامعه ما نیست.

نماينده ولي فقيه در استان البرز با تاكيد به ترويج ازدواج بين جوانان افزود: براي جلوگيري از فساد بايد ازدواج آسان ترويج داده و از طلاق‌هاي بي مورد جلوگيري شود، از اين رو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای فرهنگ عمومی معضل طلاق را بررسی و راهکاری برای ازدواج آسان را فراهم کنید،

امام جمعه کرج گفت: همچنين مسئولان بايد به فکر حقوق معلمان باشند و حقوق معلمان که پرداخت نشده و به اعتراضات و مشکلات آنها رسیدگی کنند.

وی با اشاره به اظهارات یکی از چهره‌های سیاسی کشور خاطر نشان كرد: نظام ما نظام ارزشی است و عده ای نباید هرچند وقت یک بار اظهاراتی را بیان کنند که نظام زیر سوال برود، آنها کلماتی می گویند که نظام را تضعیف می کند و این مسئله عفت و بی بند و باری مسئله کوچکی نیست و عفاف و حجاب بحث مظهریت دارد.

امام‌ جمعه کرج گفت: عده‌ای با خاطره‌گویی بی سند و مدرک به انقلاب و ارزش‌های این نظام لطمه می‌زنند و دستگاه قضایی با قاطعیت قصد رسیدگی و انجام وظیفه خود را دارد و عده‌ای برای این دستگاه سیاه‌نمایی و حاشیه‌سازی می‌کنند.
نظرات بینندگان