arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۲۵۸۶
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۱ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴

نژادفلاح: بلیت بازی رایگان است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: منتظر حضور گسترده و پر شور هواداران در استادیوم آزادی و خلق حماسه‌ای دیگر هستیم.
 
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نژادفلاح قائم مقام سرخ پوشان گفت: پرسپولیس به حمایت هوادارانش در این بازی برای قطعی کردن صعود خود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نیاز مبرمی به برد دارد و البته بلیت بازی رایگان است و حمایت هواداران قوت قلب و مایه دلگرمی کادر فنی و بازیکنان خواهد بود و کار را برای حریف سخت خواهد کرد.
 
وی افزود: باید هوشیار باشیم و ضمن احترام به تیم حریف صرفا به حمایت از تیم محبوب پرسپولیس تا آخرین لحظه پرداخته و اسیر حواشی و اتفاقات نشویم. پرسپولیس برای صعود و نسپردن سرنوشت خود به اما و اگرها باید بنیادکار را ببرد و برای بردن، حمایت هواداران و حضور پرشور و گسترده آنها نقش تعیین کننده‌ای خواهد داشت. انشاا... سکوهای آزادی پر خواهد شد و خوشحالیم که بسیاری از بزرگان پرسپولیس، پیشکسوتان و هنرمندان علاقمند به پرسپولیس آمادگی خود را در گفتگو با ما و رسانه‌ها برای حضور در استادیوم اعلام کردند و خانواده بزرگ پرسپولیس بار دیگر همدل و متحد شده و با خلق حماسه‌ای یکصد هزار نفری فوتبال آسیا و حتی دنیا را به تحسین واداشته و تاثیرگذاری ویژه‌ای در کمک کردن به تیم برای کسب پیروزی داشته باشیم.
 
نژادفلاح درباره اقدامات انجام شده برای تامین منابع مالی جدید در آستانه دیدار با بنیادکار و دربی پایتخت گفت: بهتر است صادقانه و بدون پرده پوشی همه چیز را با هواداران در میان بگذاریم. زمانی که ما به باشگاه آمدیم منابع مالی تامین کرده و شرکت استیل آذین ایرانیان و شرکت بهنام پیشرو کیش مبالغی را در اختیار باشگاه قرار دادند. رایزنی‌های دیگری هم داشتیم و در سایه این اقدامات توانستیم تاکنون هفت هفته و نیم، حقوق هفتگی بازیکنان را پرداخت کرده و تیم را با پرواز چارتر به ازبکستان و عربستان بفرستیم در حالی که دیگر تیم‌ها با دو پرواز و بعضا در دو یا سه گروه به همین کشورها سفر کرده بودند.
 
نژادفلاح در ادامه تصریح کرد: برای حل مشکل لباس تیم و بسیاری کارهای دیگر دست به کار شدیم و خوشبختانه اقدامات خوبی انجام شد اما در مقطعی نیز از هیچ کجا دریافتی نداشتیم و با محدودیت‌های خاصی مواجه شده بودیم. در این شرایط جای تقدیر و تشکر فراوان دارد که بانک انصار پس از جلساتی که برگزار کردیم با باشگاه به توافقاتی دست یافت. به همین دلیل جا دارد از آقای ابراهیمی مدیر عامل محترم بانک انصار و آقای خالقی معاونت این بانک در بخش بازاریابی تشکر کنیم که خواسته‌های ما را قبول کردند و توافقات بسیار خوبی داشتیم. همچنین جا دارد بگویم که دو سه روز اخیر مبالغی از شرکت بهنام پیشرو کیش و شرکت استیل آذین ایرانیان دریافت کردیم و در سایه توافق با بانک انصار و دریافتی‌هایی که از دو متقاضی شرکت کننده در مزایده پرسپولیس داشتیم بسیاری مشکلات را حل و فصل کرده و می‌توانیم اعلام کنیم که بلیت دیدار پرسپولیس و بنیادکار رایگان است و پرداختی‌هایی به تیم خواهیم داشت و مشکلات داخلی باشگاه را نیز حل و فصل خواهیم کرد و به برخی تعهداتی که داده بودیم نیز عمل می‌کنیم.
 
وی در ادامه گفت: باید بگویم هر دو متقاضی شرکت کننده در مزایده برغم رقابتی که بوجود آمده، با آگاهی از اینکه ما در حال دریافت مبالغی از گروه دیگر هستیم بزرگواری کرده و در این شرایط با توجه به علاقه‌مندی که به پرسپولیس دارند و لطفی که به ما داشته‌اند پرداختی‌هایی طی روزهای اخیر به باشگاه کردند و جا دارد بنده از نگاه و تفکر آنها و اقدامی که انجام داده‌اند صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم و همه چیز را همانطور که هست گزارش کنم.
 
نژادفلاح خاطرنشان کرد: بانک انصار هم در شرایطی که با محدودیت‌هایی مواجه شده بودیم نشان داد که به فکر نماینده فوتبال کشورمان بوده و در این شرایط باشگاه پرسپولیس را به عنوان نماینده ایران در سایه توافقات انجام شده همراهی کرده است.
 
نژادفلاح در پایان گفت: تلاش می‌کنیم پرسپولیس با شرایط هر چه بهتر در دیدارهای آینده به میدان برود و ایمان داریم که هواداران همچون بازیکنان و کادر فنی و بزرگان و پیشکسوتان پرسپولیس هیچ توجهی به نتیجه دیدار النصر و لخویا نکرده و با درک این نکته که تیم برای صعود نیاز به برد دارد و برد پرسپولیس با حضور هواداران میسر می‌شود، چهارشنبه شب بار دیگر ثابت خواهند کرد که پرسپولیس محبوب‌ترین تیم آسیاست و هوادارانش وفادارترین و بهترین هواداران فوتبال آسیا و حتی باید بگویم فوتبال دنیا هستند.
نظرات بینندگان