arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۲۶۷۴
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۸ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۴

چک‌های «پدیده» به خانه تبدیل می‌شود!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهاجم تیم پدیده می‌گوید: قرار است به جای چک های پاس نشده باشگاه به ما خانه بدهند!
 
به گزارش خبر‌آنلاین، محمد غلامی در این رابطه گفت: حقیتا دو روز است که تمرین نکردیم، امروز جلسه داشتیم و صحبت کردیم، آقای پهلوان تصمیم گرفته‌اند چک‌هایی که به بچه‌ها داده بودند را بگیرند و به جای آن، خانه تحویل دهند، حرف آقای پهلوان هم برای ما سند است، به هر حال وقتی او یک حرفی را می‌زند به آن عمل می‌کند، ولی امروز همه ساعت 5 به تمرین می آیند. فردا پس فردا هم می‌رویم برای خانه دیدن!

او در مورد تحریم‌های متعددشان در این فصل ادامه داد: ما یکبار قرار بود برای بازی با راه آهن نیاییم و بازی نکنیم و یکبار هم سر بازی با پیکان هم من نیامدم و اینبار هم می خواستیم بازی نکنیم که دیگر قول دادند مشکلات حل شود، راه آهن هم مشکلات مشابه ما را دارد من از این باشگاه هم طلب دارم کلا شانس من است که هر جا می‌روم چنین مشکلاتی وجود دارد، من از داماش، راه آهن و پدیده طلب دارم، خدا را شکر قرار است مال پدیده حل شود.

این بازیکن در مورد دیدار پیش رو با فولاد نظرش را اینگونه بیان کرد: فولاد هم تیم خوبی است و ما بازی سختی داریم، علاوه بر فولاد گرما هم حریف ماست،حالا ما هم از شانسمان در فصل گرما با این تیم بازی داریم، درضمن آن ها از حمایت های هوادرانشان هم برخوردارند ،انشاالله که بتوانیم دست پر از اهواز برگردیم.

غلامی در پایان افزود: با تمام مشکلاتی که داشتیم ولی تیممان قدرت همیشگی اش را حفظ کرد،ما همیشه با غیرت جلو می رویم، مثلا در بازی با نفت در ثانیه های پایان بازی را واگذار کردیم ،فولاد هم تیمی است که می خواهد سهمیه بگیرد ولی ما نیز جلوی آن‌ها کم میاوریم.
نظرات بینندگان