arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۲۸۲۰
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۵ - ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۴

کفاشیان: کی روش با وساطت وزارت ابقاء شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: قرار بود طی هماهنگی با کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال از سه هفته قبل قراردادش فسخ شود ولی با وساطت نماینده وزارت ورزش و جوانان وی در این سمت ابقاء شد.

علی کفاشیان در حاشیه همایش هیات رییسه فدراسیون فوتبال و روسای هیاتهای فوتبال استانهای کشور در مشهد طی گفت و گو با خبرنگاران افزود: بعد از یک نشست هفت ساعته مقرر شد که با حمایتهای وزارت ورزش و جوانان مسائل تیم ملی فوتبال در روال منطقی خود پیگیری شود.

وی گفت: مردم خواستار یک فوتبال خوب و قوی از ما هستد لذا باید با حمایت مسوولان این مهم محقق شود.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه همچنین اظهارداشت: مجامع هیات رییسه فدراسیون خرداد و آبان ماه آتی و مجمع انتخاب هیات رییسه اسفند ماه امسال برگزار می شوند.

وی گفت: توجه به تیمهای پایه از مولفه های مهم موفقیت و زیربنای اعتلا فوتبال کشورمان در سطح ملی و بین المللی و پشتوانه بسیار مهمی برای تیم ملی بزرگسالان است.

کفاشیان افزود: باید بر روی تیم ملی فوتبال نوجوانان و امید سرمایه گذاری بیشتر صورت گیرد و با برنامه ریزی هدفمند و جذب استعدادهای خوب در رده های سنی پایه در این مسیر گامهای اساسی برداشت.

نشست مشترک هیات رییسه فدراسیون و روسای هیات فوتبال استانهای کشور طی روزهای 17 و 18 اردیبهشت ماه جاری در مشهد در حال برگزاری است.

طی این همایش فعالیتها، سیاستها، رویکردها و تقویم ورزشی فدراسیون فوتبال در سال جاری تشریح و در این زمینه بحث و تبادل نظر می شود.
نظرات بینندگان