arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۲۹۶۵
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۳ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۴

استعفای کروش تکذیب شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
هرچه علی کفاشیان سعی می کند با یکی به نعل و یکی به میخ می زند ، نایب رئیس اول او این روزها مرد شماره یک فدراسیون فوتبال است.

به گزارش خبرآنلاین؛ تقریبا همه می دانند کارلوس کروش به شدت از گفته های وزیر ورزش شاکی است. کارلوس کروش که دعوت حضور در برنامه تلویزیونی گفت و گوی ویژه خبری را رد کرده و گفته بود ترجیح می دهد به جای رفتن به برنامه تلویزیونی منتظر برگشت کفاشیان بماند و آنجا با او درباره شرایط کاری اش حرف بزند. کارلوس که می داند قطع همکاری اش او را به غرامتی بزرگ از فوتبال ایران می رساند ، هنوز تلاش دارد شرایطی ایجاد شود که کارش را ادامه بدهد. او بی شک از سمت خود استعفاء نمی دهد چون می خواهد در صورتی که مانع از کارش شدند ، بتواند به پولش برسد.

کفاشیان به همین دلیل هم هست که حبر استعفای کروش را تکذیب می کند و می گوید:«او خیلی شاکی است و می خواهد ما را ببیند.» درحالی که کفاشیان شهامت در افتادن با وزارت ورزش برای حرف هایش علیه کروش را ندارد ، تنها این نایب رئیس اول اوست که خیلی صریح سخن می گوید. اسلامیان حالا مرد اول فوتبال ایران است. او که در انتخابات بعدی کاندیدای ریاست می شود ، در جدیدترین اظهار نظرش با انتقاد از وزارت ورزش می گوید:«نمی خواهم وارد دعوا شوم اما می خواهم بگویم با این شرایط نظر هیات رئیسه فدراسیون فوتبال همکاری با کروش است. ما با او به توافق رسیدیم و اصلا الان زمانی نیست که بخواهیم تغییری در کادرفنی داشته باشیم. من حرف های وزیر و دلایل بیان شان را درک نمی کنم.»

این مدیر ارشد دولتی که اگر اراده کند خیلی راحت تر از وزیر ورززش می تواند رئیس حمهوری را ملاقات کند، به نظر می رسد می خواهد این چند ماهه قبل از انتخابات فوتبال را مدیریت کند و بعد نفر اول فوتبال ایران باشد.
نظرات بینندگان