arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۳۶۷۵
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۱ - ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴

جلسه هیات مدیره تشکیل نشد تا قلعه نویی اخراج نشود!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 امیرقلعه نویی در بازی آخر استقلال هم سرمربی این تیم خواهد بود. سرمربی آبی ها که پس از شکست مقابل تراکتورسازی شدیدا تحت فشار قرارداشت از اخراج یک هفته مانده به پایان لیگ برتر نجات پیدا کرد. دوشنبه شب و در ساعات پایانی روز قرار بود که اعضای هیات مدیره استقلال در کنار یک دیگر جمع شوند .

جلسه ای که هدفش به صورت رسمی اعلام نشد اما از باشگاه استقلال خبر می رسید که موضوع جلسه امیرقلعه نویی است. سرمربی استقلال که از اول فصل قول قهرمانی داده بود حالا بدون کسب سهمیه در بدترین شرایط خود قرار دارد و همین ماجرا او رابه سمت درهای خروجی باشگاه روانه می کند.

امیرقلعه نویی البته زودتر تیغ حذف را حس کرده بود 6 هفته باقی مانده به پایان لیگ برتر خبرهایی شنیده می شد مبنی براینکه هیات مدیره استقلال قصد برکناری سرمربی را دارد. این اتفاق در حالی رخ داد که استقلال هنوز شانس کسب سهمیه داشت و به همین دلیل هیات مدیره استقلال به این نتیجه رسیدند که برای کسب سهمیه هم که شده امیرقلعه نویی را نگه دارند.

استقلال نه قهرمان شد و نه سهمیه را کسب کرد و به نظر می رسید که دوشنبه و در جلسه هیات مدیره اخراج او تصویب شود اما این جلسه هم تشکیل نشد تا آخرین فرصت برای قلعه نویی فراهم شود. او حالا یک دربی فرصت دارد. منابع موثق می گویند در صورت حفظ هیات مدیره هیچ نتیجه ای در دربی قلعه نویی را نگه نمی دارد اما هستند منابعی که مدعی هستند قلعه نویی با برد دربی در استقلال می ماند.

منبع : عصرایران
نظرات بینندگان