arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۳۹۴۲
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۳ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴

آکادمی برند ایران افتتاح شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مراسم افتتاحیه آکادمی برند ایران به همت گروه برندتک و مجتمع آموزشی بن ژیوا پنجشنبه 17 اردیبهشت با حضور جمعی از مدیران و فرهیختگان علم برند، مدیریت، بازاریابی و تبلیغات و اصحاب صنعت و کسب و کار برگزار شد.

به گزارش انتخاب و به نقل از روابط عمومی شرکت برندتک، پنجشنبه 17 اردیبهشت سال 1394جمعی از مدیران و فرهیختگان علم برند، مدیریت، بازاریابی و تبلیغات و اصحاب صنعت و کسب و کار در سالن همایش مجتمع آموزشی بن ژیوار گرد هم آمدند تا در مراسم گشایش آکادمی برند ایران حضور یابند.

شهریار شفیعی موسس و مدیر علمی آکادمی برند ایران و سخنران اصلی مراسم، تولید را بهترین کار دنیا دانست و اظهار داشت: نیکوترین تولیدها، تولید دانش و اندیشه و باز تولید آن در ذهن مخاطبان و دانش پژوهان و اندیشه ورزان است.

وی افزود: بنا نهادن "آکادمی برند ایران" نیز بر پایه همین باور و البته با نگاه به کمبود دانش تخصصی نزد دست اندر کاران و افراد اجرایی در حوزه برندسازی و برند آفرینی در سرزمین ما ایران بوده است.

شهریار شفیعی در ادامه به صحبت در باب تغییر پارادایم های دانش و یادگیری پرداخت و تصریح کرد: تجربیات گروه تخصصی برندتک به عنوان مشاور و مدرس حوزه‌های برندسازی و بازاریابی نشان داده در 15 سال اخیر شکاف میان حوزه های نظری و عملی برندسازی و خلاء دانش و تجربه کافی جهت اجرایی سازی مدل های نظری برندینگ گسترش یافته و نیاز به فضای مناسبی برای پرورش نیروهای مستعد و متخصص مشاهده شده است.

مدیر علمی آکادمی برند ایران تاکید کرد:بنابراین در جهت پرداختن به این مهم، گروه تخصصی برندتک با همکاری مجتمع آموزشی بن ژیوار، آکادمی برند ایران را به گونه ای جدی و عملیاتی بنیاد نهاد.

وی ادامه داد: گروه تخصصی برندتک و مجتمع آموزشی بن ژیوار تجربیات و داشته های خود را در کنار هم نهادند تا درآکادمی برند ایران به منظور توانمند سازی علمی و اجرایی و ایجاد پلی ماندگار میان حوزه نظر و عمل، تجمیع متناسبی از هنر، مدیریت، بازاریابی، برندسازی به انضمام شیوه های اجرایی سازی آن در بنگاه های کسب و کار در قالب یک دوره نه ماهه دروس دوره مدیریت برند را ارائه دهند و در این راه از تجربیات اساتید و متخصصان این حوزه یاری می جویند.

هلنا دهری مدیر موسسه بن ژیوار و سخنران بعدی مراسم، به این نکته اشاره کرد که مدرک برند برای اولین بار توسط این آکادمی در سازمان فنی حرفه ای تدوین شده است.

در این مراسم حمیدرضا خانپور مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان حامی علمی و معنوی آکادمی برند ایران حضور داشته و در سخنرانی خود از این طرح ملی حمایت کردند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایتبرندتک به آدرس brandztech.comمراجعه فرمایند.


آکادمی برند ایران افتتاح شد

سالن همایش مجتمع آموزشی بن ژیوار


آکادمی برند ایران افتتاح شد

جمعی از مدیران و فرهیختگان علم برند، مدیریت، بازاریابی و تبلیغات و اصحاب صنعت و کسب و کار


اخبار رسمی

نظرات بینندگان