arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۳۹۸۶
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۵ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۴

خداداد عزیزی: افشاگری می‌کنم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سرمربی شهرداری تبریز با بیان اینکه همه اعضای فدراسیون فوتبال قبول دارند که نمی‌شود لیگ یک را با ۲۰ تیم در یک گروه برگزار کرد، گفت: اگر لیگ یک در ۲ گروه برگزار شود، آن موقع من بعضی چیزها را افشا می‌کنم.
 
خداداد عزیزی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره پیروزی تیمش برابر استقلال اهواز، اظهار داشت: ما یک گل زدیم و این کارمان را سخت‌تر می‌کند اما بازیکنان ما خارج از خانه بهتر بازی می‌کنند و اکثر امتیازات را هم از بازی‌های خارج از خانه گرفته‌ایم.
 
سرمربی شهرداری تبریز افزود: از طرفی برای دیدار برگشت یک گل اندوخته داریم و گل هم نخورده‌ایم پس نسبت به استقلال دست‌پر هستیم و امید زیادی به بازی برگشت داریم.
 
وی با ابراز تردید نسبت به تصویب طرح 20 تیمی شدن لیگ یک، گفت: من اطلاعاتی دارم که نشان می‌دهد این طرح فعلاً در هیئت‌ رئیسه فدراسیون تصویب نشده است درحالی‌ که هر برنامه‌ای در فوتبال ما ابتدا باید در هیئت‌رئیسه تائید شود.
 
عزیزی خاطرنشان کرد: من به‌عنوان یک پیشکسوت فوتبال اگر ببینم بعد از این‌همه مدت بیایند لیگ یک را در 2 گروه 20 تیمی برگزار کنند، اولین کسی خواهم بود که بعضی مسائل را می‌گویم که خودشان جمع کنند بروند.
 
ستاره سابق تیم ملی افزود: این‌ همه مدت بحث سر این است که لیگ را در یک گروه 20 تیمی برگزار کنند درحالی‌ که این امکان و بودجه برای تیم‌ها وجود ندارد و اگر هم چنین شود 5 تیم در میانه فصل انصراف می‌دهند با این‌ همه همان‌طور که گفتم اگر لیگ در 2 گروه برگزار شود، من مطالبی را می‌گویم و امیدوارم گله‌مند نباشند چون مردم را فریب می‌دهند.
 
سرمربی شهرداری تاکید کرد: بسیاری از تیم‌ها توانایی هزینه برای لیگ فعلی را هم ندارند از طرفی می‌گویند قرار است ضمانت 5 میلیاردی هم بگیریم، درحالی‌که هم‌اکنون یک تیم مشهدی که به لیگ برتر صعود کرده است، از پارسال بدهکار است و فعلا هم 40 درصد از قراردادها را پرداخت کرده است.
 
وی گفت: همه فدراسیون فوتبال قبول دارند که اصلاً نمی‌شود لیگ یک 20 تیمی تک گروهی شود مگر اینکه 2 گروهی شود که آن موقع من بعضی چیزها را رو می‌کنم.
نظرات بینندگان