arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۴۵۳۱
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۲ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۴

قطع کانال‌های ارتباطی و انتشار خبر کذب در دقیقه 87

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیرعامل باشگاه نفت تهران گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که تلویزیون، موبایل و سایر وسایل ارتباطی جمعی در ورزشگاه یادگار امام از دقیقه ۸۷ از کار افتاد.
 
منصور قنبرزاده در گفت و گو با تسنیم، در خصوص اتفاقات عجیبی که در دیدار تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و نفت تهران افتاد، گفت: من به اتفاق برخی از دوستان از طریق تلویزیون داخل رختکن ورزشگاه یادگار امام (ره)، بازی نفت و سایر بازی‌ها را پیگیری می‌کردیم اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که تلویزیون، موبایل و سایر وسایل ارتباطی جمعی از دقیقه 87 از کار افتاد و حدود 5 دقیقه پس از سوت پایان بازی دوباره کانال‌های ارتباطی برقرار شد.
 
وی افزود: تنها چیزی که ما می‌دانیم این بود که به نیمکت‌نشینان تراکتورسازی اطلاع دادند بازی سپاهان و سایپا 2 بر 2 مساوی است و با این نتیجه تراکتورسازی قهرمان خواهد شد. همین موضوع باعث شد از دقیقه 87 تا دقیقه 96 که داور سوت پایان بازی را زد بازیکنان تراکتورسازی بازی را نگه دارند و وقت را تلف کنند. حتی پس از بازی منصوریان به تونی تبریک گفت و سرمربی تراکتورسازی هم خوشحالی می‌کرد؛ پس از آن هم بازیکنان و تماشاگران تبریزی برای شادی به زمین ریختند.
 
قنبرزاده تصریح کرد: من نمی‌دانم در این 9 دقیقه چه اتفاقی افتاد اما اگر این اتفاقات نمی‌افتاد با توجه به اینکه نتیجه بازی 3 بر 3 مساوی بود و دو تیم انتحاری بازی می‌کردند به احتمال فراوان یکی از دو تیم گل برتری را می‌زدند و جام در تبریز باقی می‌ماند. این اولین بار است که در عمرم چنین اتفاقاتی را می دیدم. همه چیز تمام شد و چیزی که می‌دانم این است که غفلت تیم‌های تراکتورسازی و نفت باعث شد جام روی زمین بماند و سپاهانی‌ها هم از این غفلت استفاده کرده و جام را بقاپند. این قهرمانی را به سپاهانی‌ها تبریک می‌گویم.
 
مدیرعامل باشگاه نفت تهران در خصوص اینکه آیا به بازیکنان نفت پاداش ویژه‌ای که قول داده‌ بود را پرداخت می‌کند، گفت: بازیکنان ما مقابل صد هزار تماشاگر تبریزی مردانه جنگیدند و همین جا اعلام می‌کنم که از نظر ما آنها قهرمان هستند و به همین دلیل پاداشی که قول داده بودیم را به آنها می‌دهیم.
 
قنبرزاده تاکید کرد: از زمانی که داور سوت پایان بازی را زد بیش از یک ساعت در رختکن ماندیم و به ما گفتند تا شرایط فراهم نشود، نمی‌توانیم خارج شویم. در رختکن هم در حالی که در قفل بود ماندیم و از بیرون خبری نداشتیم.
نظرات بینندگان