arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۴۷۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۴ - ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴

مرگ دو معلم ارتباطی با شادی هواداران نداشت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

با وجود اعلام رسانه ها، نیروی انتظامی استان خوزستان مرتبط دانستن مرگ دو خانم در ماهشهر با شادی هواداران پرسپولیس در ماهشهر را رد کرد.

به گزارش مهر، همزمان شدن شادی هواداران پرسپولیس در ماهشهر با تصادف منجر به فوت دو معلم زن در ماهشهر باعث شد برخی رسانه های اعلام کنند که مرگ این دو نفر بر اثر شادی بعد از پیروزی هواداران پرسپپولیس در شهرآورد تهران باشد.

رئیس روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان در همین خصوص در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار می کند: شامگاه روز جمعه ساعت ۱۹ و ۳۲ دقیقه عصر یک دستگاه خودروی پراید در ماهشهر - بلوار آزادی، انتهای دیوار سپاه با دو عابر پیاده زن برخورد کرد.

رضا رفیعی می افزاید: با توجه به اینکه تایم این تصادف بعد از بازی دربی بوده برخی از افراد نسبت به شایعه پراکنی در خصوص اینکه شادی طرفداران پرسپولیس منجر به مرگ دو زن شده است، اقدام کردند.

رئیس روابط عمومی فوریت های پزشکی خوزستان تصریح می کند: یک دستگاه موتور سیکلت جلوی راننده پراید را گرفته و این راننده برای جلوگیری از عدم برخورد با موتورسیکلت ماشین خود را به سمت پیاده رو حرکت می دهد که این تغییر مسیر باعث برخورد با دو عابر پیاده زن و مرگ آنها می شود.

وی عنوان می کند: البته این مسئله تنها بر اساس شنیده ماموران فوریت های پزشکی است. درست است که بعد از بازی ترافیکی در شهر توسط طرفداران به وجود آمد اما نباید این تصادف را به شهرآورد تهران ربط داد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان نیز در ارتباط با تصادف ماهشهر در گفتگو با خبرنگار مهر می گوید: دو زن فرهنگی عصر روز جمعه در حال پیاده روی در ماهشهر بودند که خودروی پراید با تک سرنشین خود یعنی همان راننده به دلیل سرعت غیر مجاز و عدم کنترل به موقع به آنها برخورد می کند.

سرهنگ سید رحمان موسوی می افزاید: راننده خودروی پراید به دلیل اینکه یک دستگاه موتور سیکلت سد راهش شده بود برای پیشگیری از برخورد و سرعت بالایی که داشت به سمت پیاده رو منحرف شده و خودروی وی به جدول و عابرین پیاده برخورد می کند. یکی از این زنان در دم جان باخته و دیگری نیز پس از رسیدن به بیمارستان جان خود را از دست می دهد.

وی عنوان می کند: این راننده در خودروی خود تنها بوده و هیچ ارتباطی به شادی و طرفداری از تیم فوتبال نداشته و صرفا به دلیل عدم کنترل به موقع خودرو و سرعت غیر مجاز با عابرین پیاده برخورد کرده است.

گفتنی است، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته پایانی چهاردهمین دوره رقابت های لیگ برتر عصر جمعه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که در پایان تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر برابر حریف خود به پیروزی رسید. تنها گل این دیدار را علی علیپور(۶۵) به ثمر رساند.

پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس تهران باعث شد هواداران این تیم در سراسر شهرهای ایران به خیابان های بیایند و شادی کنند.
نظرات بینندگان