arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۴۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۱۵ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۴

نماینده مجلس: تیموریان عمدا اخراج شد!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نماینده مجلس به شدت به اتفاقات اخیر دیدار تراکتورسازی و نفت واکنش نشان داد.
 
نادر قاضی پور درباره اتفاقات رخ داده در بازی تراکتورسازی و نفت اظهار داشت: این بزرگ ترین رخداد ورزشی در تاریخ کشور بود که پس از تهران نزدیک به یکصدهزار نفر به ورزشگاه رفتند. وقتی قرآن قرائت شد همه ساکت بودند و هیچ شعاری به هیچ قومیتی داده نشد. به تیم نفت تهران هم ادای احترام شد. این ها برای تقویت نظام آمده بودند و گفتند که نوکر نظام هستیم. آن چیزی که ما دیدیم همه مسولان استان حضور داشتند.
 
وی ادامه داد: داور و ناظر مسابقه در این بازی عملکرد بدی داشتند. مردم آذربایجان ولایتمدار هستند و مطالبات خود را از طریق قانون پیگیرند و وزیر ورزش باید در مجلس بیاید و در کمیسیون فرهنگی پاسخگو باشد. این جا توطئه ای شکل گرفته بود که داور بازی تراکتور و سپاهان را برای قضاوت این بازی قرار بدهند.
 
قاضی پور افزود: در بازی های والیبال در سال گذشته، قرار بود ارومیه اول شود و تبریز دوم اما فدراسیون طوری فیلم بازی کردند که هم بچه های ما کتک خوردند و هم جام از آذربایجان رفت. در بازی فوتبال هم همه می دانستند که تراکتور اول می شود اما پس از اخراج تیموریان بازی 3 بر 3 شد. شایعاتی بود که این بازی 3 بر 3 می شود و من هم می شنیدیم. اگر این اتفاق در تهران رخ می داد و برای پرسپولیس اتفاقی می افتاد اتفاق بدی رخ می داد.
 
نماینده ارومیه در مجلس درباره اینکه چه پیشنهادی برای رفع بحران دارد گفت: داور سوت پایان بازی را نزد. از باشگاه نفت تشکر می کنم که خواسته بازی تکرار شود. تراکتورسازی هم این درخواست را خواهد داشت. بالای 6 دقیقه از وقت بازی باقی مانده بود و فدراسیون و وزیر ورزش باید بازی را تکرار کنند. ما دنبال زیر سوال بردن تشکیلات فوتبال نیستیم اما دنبال این هستیم که دیگر حق کشی شکل نگیرد.
 
وی ادامه داد: فدراسیون باید با داور برخورد کند. چرا او تیموریان را اخراج کرد؟ اخراج این بازیکن بر روحیه بازیکنان تاثیر منفی گذاشت. مردم می گویند به تیم نفت احترام می گذاریم ولی داور در حق تیم تراکتورسازی خیانت کرده است. روحانیون بزرگ آذربایجان از ما سوال می کنند چرا داور عمدا تیموریان را اخراج کرد؟ یا چرا ناظر بازی نخواست که داور این کار را انجام ندهد؟ نمی دانم فغانی چه مشکلی با ما داشته و چه نیشی از آذربایجان خورده است. داوران دیگری هم می توانستند به تبریز بیایند. فغانی با برنامه ریزی آمد.بهروان هم شریک جرم او بود. من اینطور دیدم که فغانی با قصد و غرض این بازی را سوت زد.او داور بی طرف نبود.
 
منبع: قدس آنلاین
نظرات بینندگان