arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۵۱۱۴
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۰۹ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۴
در دیدار با سردار دهقان مطرح شد؛

تقدیر العبادی از حمایت های ایران در نبرد با داعش

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نخست وزیر عراق در دیدار با وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران با مهم خواندن حمایت همه کشورهای همسایه از عراق در نبرد با داعش از کمک های کشورمان در این زمینه تقدیر کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از  الفرات،‌سردار حسین دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران، با حیدرالعبادی نخست وزیر عراق در بغداد دیدار کرد.

بر اساس بیانیه صادره از سوی دفتر حیدرالعبادی،‌در این دیدار، راه های تقویت همکاری ایران و عراق در زمینه نظامی و امنیتی و جنگ با باندهای تروریستی داعش و آخرین تحولات امنیتی عراق و نیز اوضاع منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

العبادی بر اهمیت حمایت همه کشورها از عراق به ویژه کشورهای همسایه تاکید کرد،‌زیرا به گفته وی، باندهای داعش برای همه خطرناک هستند.

نخست وزیر عراق همچنین از حمایت های جمهوری اسلامی ایران از عراق در جنگ با تروریست های داعش تقدیر کرد.

بر اساس این بیانیه، سردار دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران هم بار دیگر بر حمایت کامل ایران از عراق و دولت آن در جنگ با داعش تاکید کرد و آمادگی  تهران برای حمایت های بیشتر از بغداد در تمام زمینه ها را مورد تاکید قرار داد.

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران، امروز دوشنبه در یک سفر رسمی وارد بغداد شد و پیش از دیدار با حیدرالعبادی، با همتای عراقی خود دیدار و گفت و گو کرد.
نظرات بینندگان