arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۵۵۵۷
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۱۲ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۴

فروش 11 میلیون بلیت در 10 روز اول اکسپو 2015

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مسئولان برگزاری اکسپو میلان 2015 از فروش بیش از 11 میلیون قطعه بلیت در طول 10 روز ابتدایی برگزاری این رویداد مهم جهانی خبر دادند.

در یک نشست خبری که در جریان برگزاری اکسپو میلان با حضور «جوزپه سالا» نماینده دولت ایتالیا در اکسپو، «مائوریزیو مارتینا»، وزیر کشاورزی ایتالیا و چند تن از دیگر مقامات ایتالیایی برگزار شد، «جوزپه سالا» از فروش 11.3 میلیون قطعه بلیت از طریق وب‌سایت‌ها، مجریان تور، توزیع‌کنندگان عمده، شرکاء و همچنین فروش مستقیم در 10 روز ابتدایی این مجموعه نمایشگاه‌های جهانی خبر داد.

فروش 11.3 میلیون قطعه بلیت در مدت تنها 10 روز در حالی از سوی مقامات برگزاری اکسپو 2015 اعلام شده است که دولت ایتالیا پیش این بازدید 20 میلیون نفر را در طول شش ماه برگزاری این نمایشگاه‌ها پیش‌بینی کرده بود.

«جوزپه سالا» در ادامه افزود: مشغول رایزنی با یک شرکت برای ارائه راهنمایی تور برای حضور و گردش در اکسپو و با قیمت منطقی از 10 تا 20 یورو هستیم.

نماینده دولت ایتالیا در اکسپو میلان 2015 ضمن اشاره به درخواست بسیاری از بازدیدکنندگان برای افزایش ساعات بازدید از نمایشگاه گفت: ما نیز از این ایده حمایت کردیم و برنامه "اکسپو میلان در شب" با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده است.

همچنین وزیر کشاورزی ایتالیا نیز با اشاره به شروع عالی اکسپو 2015 از حضور «سرجیو ماتارلا»، رئیس جمهور ایتالیا در اکسپو میلان همزمان با روز جهانی محیط‌زیست در پنجم ژوئن خبر داد و گفت: رئیس جمهور یک روز کامل را در اکسپو سپری خواهد کرد و از تمام فضای نمایشگاهی دیدن می‌کند.

«سرجیو سیلووتی»، شهردار میلان از نتایج بدست آمده در 10 روز اول برگزاری اکسپو ابراز رضایت کرد و از برگزاری 25 هزار برنامه در اکسپو میلان در طول شش ماه برگزاری خبر داد.

مجموعه نمایشگاه‌های جهانی اکسپو به میزبانی شهر میلان ایتالیا با موضوع "تغذیه زمین: انرژی برای زندگی" با حضور شرکت‌کنندگانی از 140 کشور جهان از تاریخ اول می تا 30 اکتبر (۱۱ اردیبهشت تا ۹ آبان) برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان