arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۶۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۶ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۴

جوابیه آقای رحمت الله نوروزی در مورد یک خبر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پایگاه اطلاع رسانی حاج رحمت الله نوروزی نماینده علی آباد کتول صبح امروز 5 خرداد ماه 94 نوشت :

"صبح امروز طی تماس تلفنی خبرنگاران با سوال آنها مبنی بر ادعای بی اساس ومدرک سایت خبری انتخاب و انتشارخبرکذب تصویربرداری صحنه مشاجره وزیرمحترم خارجه با نماینده تهران توسط رحمت اله نوروزی  روبه رو شدیم.

بلافاصله تماس تلفنی با رحمت اله نوروزی نماینده مردم شریف شهرستان علی آبادکتول که برای ماموریت یک هفته ای به خارج از کشورمسافرت کرده است برقرار کردیم و ایشان ضمن تکذیب شدید این خبر، خواستار پیگیری مسئول دفترخودتا بازگشت از ماموریت خارج از کشور شد.

نوروزی ضمن ابراز تاسف از حرکت ناشایست ،غیرحرفه ای و بدون مدرک و فقط بر اساس حدس و گمان این سایت خبری ،گفت:به هیچ وجه تا بحال حتی یک ثانیه از جلسات علنی مجلس را فیلمبرداری نکرده است چه برسد به جلسات غیرعلنی مجلس و در روحیات اینجانب چنین کارهای غیراخلاقی وجود ندارد و این خبر را بشدت تکذیب می کنم.

نوروزی تاکید کرد: ان شاالله پس از بازگشت ازماموریت ،ازاین سایت خبری به دلیل نشراکاذیب  و تهمت به مراجع قضائی شکایت وتا آخر این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

وی بیان داشت:حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای  تا زمانی که مقام معظم رهبری ازآنهاحمایت می کند، که انصافا زحمات بسیار زیادی را نیزدرطی این چند ماه کشیده اند،برخود واجب می دانم و به هیچ وجه حوادث لحظات پایانی جلسه غیرعلنی روز یکشنبه مجلس را نمی پسندم."

نظرات بینندگان