arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۶۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۹ - ۰۷ اسفند ۱۳۸۹

احمدی‌نژاد: الله‌اکبر بزنه به کمرت!

سه شنبه بعد از ظهر (۳/۱۲/۸۹) در دیداری که بین احمدی‌نژاد و طلاب و روحانیون در نهاد ریاست جمهوری بود؛ حاشیه‌های جالبی وجود داشت که تقریبا هیچ یک از خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و مطبوعات به آن نپرداختند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سه شنبه بعد از ظهر (۳/۱۲/۸۹) در دیداری که بین احمدی‌نژاد و طلاب و روحانیون در نهاد ریاست جمهوری بود؛ حاشیه‌های جالبی وجود داشت که تقریبا هیچ یک از خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و مطبوعات به آن نپرداختند.

به گزارش انتخاب به نقل از ابصار،  در زیر این حاشیه‌های مهمتر از متن را بخوانید:

عده‌ای جوان الهیات خوانده...
۱۰ سال پیش چند جوان آمدند پیش من، از من درخواست کار کردند، گفتند ما الهیات خواندیم و مدرک این رشته را داریم، از آنها خواستم تا چند کلمه در رابطه با الهیات و معرفت بگویند، دیدم علیرغم آنکه الهیات خوانده بودند اما تمام آرزوهایشان مغایر آنچیزی بود که درس آن را خوانده بودند و همه چیزشان دنیا بود و الهی در کار نبود...
توصیه احمدی‌نژاد به مطالعه یک کتاب
موضوع سخنرانی احمدی‌نژاد در این قسمت از جلسه به رحمانیت خداوند باز می‌گشت، بحث احمدی‌نژاد این بود که کار اصلی در فرهنگ این است که دست انسانها را بگیریم و بر صراط مستقیم قرار دهیم و صراط مستقیم هم چیزی جز امام [امام زمان] نیست.
بعد از این دکتر به مرام امیرالمومنین اشاره کرد که این امام معصوم و بزرگوار حتی برای دشمن خودشان هم گریه می‌کردند، و معتقد بودند که چرا این فرد [دشمن امام] نتوانست به مراتب عالی انسانی و انسان کامل دست پیدا کند. بعد از آن به داستان حضرت موسی و هارون اشاره کرد که خداوند قبل از آنکه موسی علیه السلام را به مقابله با فرعون بفرستد کلی زمینه‌ها را برای وی آماده کرد و بعد از آن همه زمان، تازه یک پیامبر دیگر به نام هارون را در کنار وی قرار داد و به آنها گفت ابتدا که به نزد فرعون می‌روید با زبان نرم و لین با وی سخن بگویید.
پس از این سخنان بود که احمدی‌نژاد به کسانی که کار فرهنگی می‌کنند توصیه کرد که کتاب آداب الصلوة امام خمینی رحمة‌الله‌علیه را بخوانند و در این مورد گفت: وسطهای کتاب فصلی در مورد رحمانیت خداوند وجود دارد که هر کس می‌خواهد کار فرهنگی کند باید این قسمت را مطالعه کند تا بفهمد روش برخورد باید به چه شکل باشد.
سوال احمدی‌نژاد در مورد امام زمان (عج)
دکتر در کل جلسه نگاهش معطوف به امام بود، و همه کارها را به لطف امام معرفی کرد، ابتدا گفت کار سیاسی و اقتصادی و غیره همه نشات گرفته از کار فرهنگی است، و همه این کارها انجام نمی‌شود مگر اینکه امام زمان نظر کرده تا انجام بگیرد. بعد هم اشاره کرد که اصلا جمهوری اسلامی آمده تا بشریت را به امام دعوت کند.
احمدی‌نژاد بعد از این یک سوال مطرح کرد و گفت: "اگر در این ۳۰ سال فقط و فقط امام را معرفی می‌کردیم و هیچ کار دیگری نمی‌کردیم دنیا چه می‌شد؟"
الله‌اکبر بزنه به کمرت!
دکتر احمدی‌نژاد به نیاز بشریت و دشمان بشریت هم پرداخت، و گفت: "اون جنایت کار [عبدالمالک ریگی] مثل آب خوردن، مثل گوسفند، خش و خش سر آدمها را جلوی دوربین با افتخار می‌برید، عده‌ای هم جلوش می‌ایستادند و برای این کار الله اکبر می‌گفتند، ای الله‌اکبر بزنه به کمرت"
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۷
0
4
البته به کمر تو هم بزنه!
نظرات بینندگان