arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۸۱۷۴
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۱ - ۱۴ خرداد ۱۳۹۴

جنبش حمایت از رئیس جمهور در شبکه های اجتماعی با هشتگ «روحانی_تنها_نیست»

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پس از تلاش عده ای قلیل برای ایجاد اخلال در سخنرانی رئیس جمهور در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، مردم با هشتگ «روحانی تنها نیست» حمایت خود را از او اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری «تیک»، مردم همچنین با انتشار نوشته هایی در شبکه های اجتماعی از نحوه رفتار روحانی در مقابل دلواپسان تمجید کردند.

متن یکی از این نوشته ها در ادامه می آید:

«برای صدای بلند رییس جمهورم

در لحظاتی که جناب رییس جمهور با صدایی خیلی بلندتر از معمول و با قدرتی که به وضوح در آهنگ صدا و مشت گره کرده اش دیده میشد ، مشغول سخنرانی راجع به "لزوم وحدت" در فضای سنگین حرم امام بود ، به این فکر میکردیم که این رییس جمهور دیگر خیال عقب نشینی ندارد . او محکم تر از آن است که با داد و فریادهای مشتی اخلال گر ، میدان را به تندروی های ایشان وا بدهد ...

طنین مقتدرانه ی صدای روحانی ، در روزهای پر خط و نشان افراطیون ، گوش نوازترین صدایی بود که در هوا قاپیدیم و به گوش جان سپردیم ... #روحانی شاید حتی کمی "عصبانی" تریبون سخنرانی اش را ترک کرد ، اما ما را با "آرامش" افزونتر به حمایت از این دولت امیدوار کرد.

#روحانی_تنها_نیست»

گفتنی است، شب گذشته عده ای «خودجوش» با سر دادن شعارهایی قصد قطع کردن سخنرانی روحانی را داشتند که در این امر ناکام ماندند.
نظرات بینندگان