arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۸۹۷۷
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۲۳ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۴

طنز/ دفتر احمدی نژاد تکذیب کرد!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
خبرانلاین: دفتر رییس سابق کشور و خادم فعلی ملت ایران در نامه های جداگانه ای تکذیب کرد.

به گزارش ستاد دریافت تکذیبیه های دفتر احمدی نژاد، بعد از نشست سخنگوی دستگاه قضا، دفتر رییس جمهور سابق در نامه ای تکذیب کرد!

متن این نامه بدین شرح است:

ملت شریف ایران!

هرگونه ارتباط رییس دولت نهم و دهم و اطرافیان وی با «ح. ب» کذب محض است. همانطور که «میم. ر» نیز از دولت قبل به دولت مهر و عدالت انداخته شده بود مثل «ب.ز» که در دوره آن آقا به بانک مرکزی راه یافت و بعدا معلوم شد نفوذی آنها بوده برای تخریب چهره آسمانی دکتر. مثل اجحافی که در حق «سین.میم» شد و خدمات او در تامین اجتماعی را معکوس کردند و کشیدند به دادگاه که البته به جایی نمی رسد.

روش عدالت طلبانه آن است که اهالی رسانه با دقت بیشتری به درج اخبار بپردازند و سیاسیون نیز مراقب حرف دهانشان باشند و ملت را در جریان واقعیت های کشور قرار دهند وگرنه اسنادش موجود است.

در ضمن خادم ملت جناب آقای دکتر خود شخصا از رییس دستگاه قضا خواسته که پرونده این افراد را علنی و فوری رسیدگی کند و با هیچکس تعارف نداشته باشد.


این دفتر همچنین در پیامی دیگر هرگونه مصاحبه امروز و روزهای آینده نزدیکان خادم ملت با رسانه ها را در خصوص «ح.ب»  تکذیب کرد و نوشت: رییس دولت عدالت گستر مهر(سهامی خاص و عام)، هیچگونه نزدیکی ندارد که با رسانه ها مصاحبه کند خودش به عالم و آدم نزدیک است و هم زبان دارد و هم دفتر؛ ضمنا بهار هم نزدیک است.

در اطلاعیه دوم تاکید شده است: اقدامات چند روز اخیر در پی تخریب خادم ملت است و مردم عزیز و عمیق کشور بدانند که این نقشه ترسوهایی است که از بازگشت خادم بزرگ و انقلابی و رییس پاک ترین دولت جهان واهمه دارند.


واکنش بیست و سی
- ترکیه در تب و تاب انتخاباتی شگفت، نتایج انتخابات ترکیه هنوز نهایی نشده است

- «ح .ب» به جرمی که معلوم نیست اثبات شود، دستگیر شد.

- ادامه اخبار: متهم میم.ه هنوز به زندان نیافتاده و معلوم نیست قوه قضائیه دارد چه می کند؟ طبق نظرسنجی های انجام شده، 97 درصد مردم مدت هاست کار و زندگی شان را رها کرده اند و منتظر اجرای عدالت در خصوص متهم میم. ه هستند.

- ادامه خبرها: دولت به داد مردم نمی رسد! این جدیدترین مطالبه مردمی است که امروز در تاکسی به محل کار خود می رفتند و معتقد بودند واقعا چرا دولت بعد از دو سال هنوز نتوانسته با گرانی و فساد مبارزه کند.

- یک فیل 430 کیلیویی در وسط بزرگراه! تصاویر نشاندهنده حضور یک فیل عظیم الجثه در بزرگراه گینه بیسائو است.

- احمدی نژاد به کاشان رفت. رییس دولت قبل در بازدیدی سرزده از کاشان و در میان استقبال پرشور با مردم این شهر به گفتگو پرداخت.

 

واکنش یک منبع آگاه

یک منبع خیلی آگاه و نزدیک به احمدی نژاد که در هفته گذشته 68 مصاحبه با رسانه های مختلف در خصوص فساد در دولتهای پنجم و ششم و هفتم و هشتم و یازدهم داشته در گفتگو با خبرنگار ما گفت: قرار نبود اینطوری بشه! من معتقدم این اقدام قوه قضائیه با فشار مراکز و مظاهر زر و زور انجام شده وگرنه چطور هنوز حکم میم . ه را نداده اند.

نظرات بینندگان