arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۹۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۰۹ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۴

چهره‌هایی که از عمل زیبایی‌ خود پشیمانند

سال‌هاست شایعاتی مبنی بر اینکه نیکول کیدمن بر روی صورت همیشه جوان خود جراحی‌های متعددی انجام داده است، نقل می‌شوند. اما او هر بار آن‌ها را تکذیب می‌کرد. اما کیدمن، امسال در مصاحبه‌ای با یک مجله آلمانی در نهایت اعتراف کرد که از بوتاکس استفاده کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 «لیسا رینا Lisa Rinna»؛ زمانی خود اعتراف کرد که تزریق لب‌هایش علت اصلی شهرتش بوده‌اند. اما چرا این ستاره 47 ساله پس از دو دهه، در سال 2010 اقدام به خالی کردن لب‌هایش کرد؟ او می‌گوید که مواد تزریق شده در لب‌هایش به مرور شروع به سفت شدن کردند. او برای این کار مجبور به جراحی دوباره لب‌هایش شد. لب‌های او حالا به حالت طبیعی بازگشته‌اند، هرچند جای تعدادی از بخیه‌ها هنوز بر آنها مشهود است.


حتی یک برنده طلای المپیک هم نمی‌تواند تا ابد جوان بماند! «بروس جنر Bruce jenner»، قهرمان سابق دو و میدانی و ناپدری خواهران کارداشیان، 25 سال پیش زیر تیغ جراحی رفت. وقتی او پس از سال‌ها دوباره مقابل دوربین‌ها ظاهر شد، پوست کشیده شده او و بینی عمل شده‌اش، تبدیل به مضحکه‌ای برای رسانه‌ها شد. واضح است که چنین نتایجی مورد نظر وی نبوده‌اند.سال‌هاست شایعاتی مبنی بر اینکه «نیکول کیدمن Nicole Kidman» بر روی صورت همیشه جوان خود جراحی‌های متعددی انجام داده است، نقل می‌شود. اما او هربار آنها را تکذیب می‌کرد. اما نیکول کیدمن، امسال در مصاحبه‌ای با یک مجله آلمانی نهایتا اعتراف کرد که از بوتاکس استفاده کرده است. اما او می‌گوید که از نتیجه آن راضی نبوده است: «پس از انجام این عمل، از دیدن صورت خود در آینه لذت نمی‌بردم. به همین دلیل هم دیگر از بوتاکس استفاده نکردم. الان می‌توانم به راحتی پیشانی‌ام را تکان دهم!»


«کنی راجرز Kenny Rogers» 70 ساله می‌گوید که جراحی پلاستیک گرمی و نشاط چشم‌های او را گرفته است. او خود معتقد است که شاهِ جراحی پلاستیک است و هیچ قسمتی از بدن او نیست که از تیغ جراحان در امان مانده باشد! او دلش برای تصویر گذشته‌اش تنگ شده است.


در سال 2010، «هیدی مونتاگ Heidi Montag» در صدر جدول مربوط به ستارگانی که با انجام جراحی پلاستیک زیبایی خود را از دست داده‌اند، قرار گرفت. در همین سال بود که هیدی صورت کاملا تغییرکرده خود را برای مردم و رسانه‌ها به نمایش گذاشت. او تاکنون بیش از 10 عمل جراحی روی صورت و بدن خود انجام داده و نتیجه این جراحی‌ها چیزی جز مصنوعی شدن چهره او و در نتیجه از بین رفتن آینده شغلی‌اش به عنوان یک بازیگر نبوده است. مونتاگ می‌گوید: «ابتدا از این تغییر راضی بودم و اعتماد به نفسم افزایش یافته بود. اما به مرور، با افزایش مشکلات و درد در ناحیه صورت و نام‌هایی که رسانه‌ها به من می‌دادند، از قبیل دختر پلاستیکی و... از این کار پشیمان شدم». او می‌گوید که پس از انجام جراحی‌های زیبایی اتفاقات منفی زیادی در زندگی‌اش افتاده است و آرزو می‌کند می توانست به گذشته باز گردد.عمل جراحی بینی فاجعه‌آمیز «جنیفر گری jennifer Grey» یکی از مشهورترین جراحی‌های پلاستیک هالیوودی است! گری که در حال حاضر 50 سال سن دارد، گفته می‌شود که تنها قصد داشته است برآمدگی کوچک بینی خود را حذف کند اما نتیجه آن کاملا با آنچه انتظار داشته است، متفاوت بوده است. بینی او به طور کامل تغییر کرد! او از این ناراحت است که علت شهرت او جراحی بینی‌اش است نه توانایی و استعداد او در عرصه بازیگری.


«جیمی لی کورتیس jamie Lee Curtis» شهرت خود را مدیون اندام زیبا و استعداد فوق‌العاده‌اش در خنداندن مخاطب بود. با گذشت سال‌ها و افزایش سن، استعداد او همچنان باقی بود اما اندام او شروع به تغییر کرد. به همین دلیل تصمیم گرفت به جراحی پلاستیک روی بیاورد. او در سال 2002 اعتراف کرد که از لایپوساکشن و بوتاکس استفاده کرد. او در رابطه با لایپوساکشن می‌گوید: «پیش از عمل هیچکس به من نگفت خارج کردن چربی‌ها از یک قسمت از بدن موجب تجمع آنها در قسمتی دیگر می‌شود.» از آن زمان به بعد، او از انجام هرگونه عمل زیبایی خودداری کرده است و اتفاقا افزایش سن نه تنها او را زشت نکرده است، بلکه او زیباتر هم شده است.

نظرات بینندگان