arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۹۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۶ : ۱۰ - ۲۰ خرداد ۱۳۹۴

زوج‌های عجیب هالیوودی

قطب‌های مخالف همدیگر را جذب می‌کنند. این زوج‌های عجیب و غریب هالیوودی با تفاوت بسیار زیاد در سن، ظاهر، شغل و روش زندگیشان در زمان خود حسابی خبرساز شدند، ولی تعجبی نداشت که این روابط خیلی طول نکشیدند و به زودی رو به سردی گذاشتند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :


1. با «شر» و «تام کروز» شروع می‌کنیم. آنها یکی از عجیب‌ترین زوج‌های ممکن بودند، اما این داستان حقیقت دارد. زمانی که در دهه هشتاد آنها رابطه خود را شروع کردند شر 16 سال از تام بزرگتر بود. شر در سال 2008 در برنامه «اوپرا وینفری» به اوگفت: «او واقعا بی‌نظیر بود و من دیوانه‌وار دوستش داشتم. او پسری خجالتی بود و هیچ پولی نداشت.»2. « ساندرا بولاک» و «رایان گاسلینگ» سال 2001 ، زمان بازی در فیلم «جنایت با اعداد» با هم آشنا شدند و با وجود 16 سال اختلاف سنی رابطه خوبی را با هم آغاز کردند. هرچند که این رابطه چندان دیری نپایید و تا سال 2003 تمام شد.


3. «جولیا رابرتز»، هنرپیشه زیبای هالیوودی با آن لبخند مشهورش، تنها سه هفته پس از آشنایی با «لایل لاوت»، خواننده سبک کانتری، در سال 1993 با او ازدواج کرد. اما آنها به خاطر شغل‌هایشان اغلب جدا از هم بودند و تنها 21 ماه پس از ازدواجشان از هم جدا شدند.


4. تابستان 2014، وقتی عکس‌های تعطیلات «میشل رودریگز»، هنرپیشه فیلم‌های «تند و سریع» و «رزیدنت ایول»، همراه با «زک افرون»، هنرپیشه خوش چهره سینما، همه‌جا پخش شد همه حسابی تعجب‌زده شدند، چرا که نه تنها میشل حدود ده سال از زک بزرگتر بود، بلکه تمایلات همجنس گرایانه نیز از خود نشان داده بود. البته با تمام شدن تابستان عشق این دو نیز به پایان رسید.


5. حتی اگر ازدواج ناگهانی «کمرون دیاز» با خواننده راک، «بنجی مدن» شما را به اندازه کافی تعجب‌زده نکرده است، دانستن این که او یک رابطه عاطفی 4 ساله با «شان دیدی کامز»، خواننده سرشناس رپ، داشته است حتما شما را متعجب خواهد کرد. این دو از سال 2008 تا 2012 بارها با هم دیده شده‌اند. شان دیدی در سال 2014 با ناراحتی به دوستانش گفته بود: «اگر می‌توانستم زمان را به عقب بازگردانم همه چیز عوض می‌شد».


6. «ایوان ریچل وود» در 19 سالگی و در حالی که «مریلین منسون»، خواننده راک و متال، هنوز از «دیتا ون تیز»، هنرپیشه، جدا نشده بود، رابطه خود را با او آغاز کرد. پس از یک جدایی کوتاه مدت این دو بهم بازگشته و نامزد کردند، ولی در سال 2010 برای همیشه از هم جدا شدند. ایوان در مورد رابطه خود با مریلین منسون گفته است: « انسان‌ها مراحل مختلفی را پشت سر می‌گذارند، آنها اشتباه می‌کنند. آنها گاهی در مسیر زندگی راه درست را انتخاب نمی‌کنند».


7. تنها عشق عجیب و غریب «شر» رابطه او با «تام کروز» نبوده است. او با «ریچی سامبورا» گیتاریست گروه «بون جووی» که 13 سال از او کوچکتر است نیز در اواخر دهه هشتاد و اوایل نود یک رابطه عاطفی جنجالی داشته است. ریچی که این روزها برند تولید لباس خودش را دارد در مصاحبه‌ای در سال 2011 گفته بود: «آشنایی با شر در 28 سالگی نقطه عطفی در زندگی من بود. او خیلی چیزها درباره مد می‌داند و من خیلی چیزها از او یاد گرفتم. این که لباس‌ها را چطور با هم ترکیب کنم و چی را با چی بپوشم. او یک خانم تمام عیار است».


8. رابطه «بروک شیلدز» و «مایکل جکسون» رابطه عجیبی بود و هیچ جنبه جنسی نداشت. این دوست‌های قدیمی تنها دست در دست هم می‌گشتند. بروک پس از مرگ سلطان پاپ در سال 2009 گفت که ما بیش از هر چیز دیگری با هم دوست بودیم. اما این بدین معنی نیست که او عاشق بروک نبود، مایکل گاهی حتی از او خواستگاری هم می‌کرد. بروک شیلدز در مصاحبه با مجله «رولینگ استون» گفته است که من در جواب او می‌گفتم: «من همیشه در کنارت خواهم بود، نیازی نیست که با هم ازدواج کنیم. من به زندگی‌ام ادامه می‌دهم، ازدواج می‌کنم و بچه‌دار می‌شوم، ولی همیشه در کنارت خواهم بود». و این حرف او را آرام می‌کرد!


9. عجیب‌تر از خواستگاری‌های «مایکل جکسون» از بروک شیلدز ازدواج ناگهانی او با «لیزا ماری پریسلی»، دختر «الویس پریسلی» است. آنها سال 1994، سه ماه پس از جدایی لیزا از همسر اولش با هم ازدواج کردند. لیزا حتی در ویدئو کلیپ« You Are Not Alone» با هم حضور پیدا کردند. ولی در سال 1996 لیزا درخواست طلاق داد.

نظرات بینندگان