arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۹۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۲ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

خانه رویایی بیانسه

بیانسه خواننده مشهور پاپ و جی زی خواننده سبک هیپ هاپ به تازگی یک کلیسای قدیمی در نیواورلند آمریکا را خریده و پس از بازسازی آن را به خانه محل زندگی خود و فرزندانشان تبدیل کرده اند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بیانسه خواننده مشهور پاپ و جی زی خواننده سبک هیپ هاپ به تازگی یک کلیسای قدیمی در نیواورلند آمریکا را خریده و پس از بازسازی آن را به خانه محل زندگی خود و فرزندانشان تبدیل کرده اند. خرید این کلیسای قدیمی به مبلغ ۳ میلیون دلار برای پر درآمدترین زوج در صنعت موسیقی آمریکا کار ساده ای است. با ما همراه باشید تا با هم گشتی در این کلیسای قدیمی پس از بازسازی و تبدیل آن به یک خانه گرم و دلچسب بزنیم.

خانه رویایی بیانسه

این کلیسا در سال ۱۹۲۹ ساخته شده و به عنوان یک کلیسای پروتستان و یک مدرسه باله مورد استفاده قرار می گرفته. در حال حاضر این ساختمان به مساحت حدود ۵۰۰ متر مربع و سقفی به ارتفاع حدود ۹ متر پس از یک بازسازی اساسی به خانه محل اقامت خانواده بیانسه و جی زی است.

خانه رویایی بیانسه

هنگام ورود به خانه با یک اتاق بزرگ پر نور رو به رو می شوید که در طراحی داخلی آن سبک تلفیقی خود نمایی می کند. این ساختمان با وجود اینکه از ابتدا برای کاربری یک کلیسا طراحی شده اما پس از بازسازی با رنگ های گرمی که در آن استفاده شده است کاملا حس یک خانه و جایی برای آرامش و دورهم بودن را منتقل می کند.

خانه رویایی بیانسه

پله های چوبی در وسط سالن به فضای نشیمن کوچک و راحت خانوادگی در عکس بالا و اتاق خواب ها ختم می شوند.

خانه رویایی بیانسه

همان طور که در عکس بالا می بینید اتاق ناهارخوری بر سکوی  قبلی کلیسا در نظر گرفته شده. در واقع فضای ناهارخوری مانند یک صحنه نمایش تئاتر طراحی شده، استفاده از رنگ قرمز پخته در طراحی دکوراسیون دیوارها و میز ناهارخوری، وجود چند پنجره که از کلیسای قدیمی بر دیوار نقش بسته و حتی استفاده از پرده نمایش برای جدا کردن فضای ناهارخوری از سالن اتاق غذاخوری را تبدیل به فضایی خاص در دکوراسیون منزل بیانسه و جی زی کرده است.

یکی از ویژگی های فوق العاده ای که این خانه از کلیسای قدیمی به ارث برده پنجره های متعدد ، بزرگ و زیبایش است که نور طبیعی و منظره بیرونی را به طور کامل به داخل منتقل می کنند.

خانه رویایی بیانسه

فضاهای خصوصی و اتاق خواب ها بر خلاف فضاهای عمومی لوکس و پر از تجمل طراحی شده اند. در اتاق خواب مستر از قرمز پخته و اشرافی استفاده شده و تخت خواب و وسایل نیز سبک کلاسیک دارند. پرده های کرم رنگ بلند و با والان های متعدد به زیبایی با گل های موکت اتاق خواب هماهنگی جذابی ایجاد کرده اند.

خانه رویایی بیانسه

درب های سفید فرانسوی در اتاق خواب مستر به فضای رختکن و آرایش که با آینه و کنسول کلاسیک بسیار زیبایی آراسته شده ختم می شوند و از آنجا نیز به حمام فوق العاده لوکس اتاق خواب مستر راه می یابیم.

خانه رویایی بیانسه

حمام و سرویس بهداشتی لوکس و نکات مهم در طراحی داخلی سلطنتی خانه بیانسه دارای یک کمد چوبی قدیمی بزرگ ، یک وان حمام بزرگ عتیقه و دوش جداگانه است و کف آن با سنگ های بافت دار طراحی شده تزئین شده است.

خانه رویایی بیانسه

اتاق مهمان نیز با جود کوچک بودن بسیار گرم وراحت طراحی شده و استفاده از فرش ایرانی به رنگ لاکی در کف اتاق زیبایی منحصر به فردی به فضا بخشیده.

خانه رویایی بیانسه

بام خانه بیانسه و جی زی از هر فضای دیگری در خانه متفاوت تر است. آنها پشت بام را به فضای سبز و روف گاردن تبدیل کردند.همان طور که در عکس بالا می بینید در بالای درب ورودی آلاچیق چوبی زیبایی طراحی شده است.
نظرات بینندگان