arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۹۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۶ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۴

هدایتی: به جای قرمزها به جوانان وام می‌دهم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پرسپولیسی‌ها دیگر نمی‌توانند برای حل مشکلات مالی خود سراغ حسین هدایتی مالک استیل آذین بروند. او دقایقی قبل در صفحه اینستاگرام خود متنی را منتشر کرد که شاهدی بر این مدعاست.

به گزارش خبرآنلاین، هدایتی نوشت: «در کوی نیکنامان ما را گذر نباشد / گر تو نمی‌پسندی تغییر ده قضا را

ما به عشق شما هواداران پرسپولیس وارد عرصه مزایده واگذاری پرسپولیس شده و به تکلیف خود عمل کرده‌ایم که نتیجه را همه شما دوستان می‌دانید. در حال حاضر هم قصد نداریم تحت نام اسپانسر یا ... وارد عرصه فوتبال شویم. امیدواریم دولت محترم تدبیر و امید با برنامه‌ریزی درست، تیم محبوب ما را حمایت و پشتیبانی کند و موجب شادی و نشاط جوانان این مرز و بوم شود. حتما با عدم واگذاری سرخ و آبی‌ها نیازی به حضور و خدمات ما نیست و ما نیز ترجیح می‌دهیم مبلغ 10 تا 12 میلیارد هزینه معمول در سال که در ورزش کشور به‌ویژه فوتبال خدمت می‌شد، از این پس در خصوص پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج به دانشجویان عزیز و فرزندان ایثارگر دفاع مقدس، ابتدا در سطح شهر تهران و در مرحله بعد با گسترش و افزایش منابع مالی در استان تهران و سپس در سطح کشور عزیزم ایران انجام وظیفه کنیم که به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

این روز‌ها‌ آدم‌ها همه چیز را همین جور آماده از مغازه می‌خرند اما چون مغازه‌ای نیست که دوست معامله کند آدم‌ها مانده‌اند بی دوست. تو اگر دوست می‌خواهی مرا اهلی کن. پرسید اهلی کردن یعنی چه؟ گفت: یعنی ایجاد علاقه کردن و این چیزی است که این روزها پاک فراموش شده. پرسید راهش چیست؟ گفت: باید صبور باشی، خیلی صبور.»
نظرات بینندگان