arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۰۹۸۶۳
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۳ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۴

مخالفت فراکسیون رهروان بااستیضاح فانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان گفت: در جلسه این شورا مقرر شد هیات رئیسه مجلس با جلب نظر نمایندگان، از استیضاح فانی جلوگیری کرده و ترتیبی اتخاذ کنند که طرح‌های اولویت‌دار در مجلس بررسی شود.

به گزارش مهر،کمال‌الدین پیرموذن  در خصوص جلسه صبح امروز فراکسیون رهروان گفت: در جلسه امروز موضوع مسمومیت شهروندان شیعه عربستان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد از دستگاه‌های قضایی و اجرایی بخواهیم هر چه زودتر این موضوع را مورد بررسی قرار دهند و نتایج آن را به مجلس اعلام کنند.

نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی وضعیت استیضاح وزیر آموزش و پرورش در جلسه شورای مرکزی فراکسیون رهروان، گفت: مقرر شد هیات رئیسه برای جلب اراده اکثریت استیضاح‌کنندگان و نمایندگان مجلس تلاش کرده و ترتیبی اتخاذ شود که بساط استیضاح‌ها جمع شده و طرح‌های مهم و اولویت‌دار در مجلس مطرح شود.

وی همچنین با اشاره به بررسی طرح دو فوریتی برخی نمایندگان برای ایجاد محدودیت در اختیارات و قدرت مانور تیم‌ مذاکره‌کننده در چانه‌زنی‌های سیاسی، گفت: مقرر شد در بررسی این طرح فوریتی و همچنین طرح یک فوریتی الزام دولت، تاخیر ایجاد شده و بررسی آن عقب بیفتد.

پیرموذن همچنین اظهار داشت: در سالگرد انتخابات ۲۴ خرداد بر ضرورت همکاری و تعامل بیشتر فراکسیون رهروان و دولت تاکید شد.
نظرات بینندگان