arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۰۲۰۵
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۱۲ - ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

باهنر: جلسه غیر علنی امروز به درخواست 170 نماینده تشکیل شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نماینده مردم زنجان خطاب به هیات رئیسه گفت: رفتار بی‌طرفانه‌ای در برگزاری جلسه غیر علنی در پیش بگیرید، اگر جلسه امروز برای انصراف استیضاح کنندگان وزیر تشکیل شده باشد باید بگویم که محکم‌تر از قبل پای استیضاح هستیم.

به گزارش ایسنا، محسن علیمردانی در تذکری خطاب به محمدرضا باهنر رئیس جلسه گفت: اقدام هیات رئیسه در تشکیل جلسه غیر علنی امروز در دستور کار قرار نداشت.

این عضو کمیسیون اجتماعی با بیان این که هیات رئیسه رفتار بی‌طرفانه‌ای در مرحله استیضاح وزیر آموزش و پرورش در پیش بگیرد گفت: حتی با جلسه غیر علنی امروز نه تنها قانع نشدیم بلکه استیضاح کنندگان محکم‌تر از قبل پای درخواستشان ایستاده‌اند. از شما می‌خواهم که استیضاح را همین الان اعلام وصول کند.

نماینده مردم زنجان تاکید کرد:‌ خواسته‌ی همه همکاران متقاضی استیضاح این است که نباید سیاسی به استیضاح نگریسته شود. وزیر بین فرهنگیان محبوبیت ندارد.

علیمردانی خطاب به وزیر آموزش و پرورش از وی خواست استعفا کند و کنار برود تا فرد دیگری سکان‌دار این وزارت‌خانه شود.

محمدضا باهنر در واکنش به تذکر این متقاضی استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: جلسه غیر علنی امروز صبح به درخواست 170 نماینده انجام شد و دوستان اصرار بر تشکیل این جلسه داشتند. ما نیز احترام همه آنان را رعایت کردیم.

وی ادامه داد:‌ اعلام وصول استیضاح هم روند خودش را دارد؛ شاید توقع شما این باشد که همین الان استیضاح به رای گذاشته شود، ولی ما طبق آیین‌نامه کار را جلو می‌بریم و مجلس و دولت نیز طبق قانون پیش می‌رود.
نظرات بینندگان