arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۰۴۱۱
تاریخ انتشار: ۴۴ : ۱۳ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

پس از آیین وداع با شهدا، انتظامی از رسانه ها تقدیر کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر سه شنبه و در پایان آیین وداع با 270 شهید تفحص شده دوران دفاع مقدس از فعالیت خبرنگاران و رسانه های کشور در اطلاع رسانی حرفه ای و وحدت آفرین این آیین تقدیر و تشکر کرد.

حسین انتظامی در حاشیه مراسم تشییع پیکر مطهر 270 شهید دوران دفاع مقدس، در گفتگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به وحدت رسانه های کشور با سلایق مختلف و متنوع در خصوص اطلاع رسانی مراسم تشییع شهدای گمنام، گفت: رسانه های کشور بار دیگر در فراخوان، اطلاع رسانی و پوشش یکی از زیباترین تابلوهای مظلومیت، استقامت، ایثار و فداکاری هشت سال دفاع مقدس، رسالت خود را به خوبی انجام دادند و حضور بی سابقه مردم برای وداع با فرزندان گمنام و سربازان غیور کشورمان موید این تعهد حرفه ای است.

وی فضای وصف ناشدنی حضور مردم در این گردهمایی تاریخی را نتیجه تلاش خالصانه خبرنگاران و رسانه ها دانست و آن را جلوه ای از تعهد رسانه ای عنوان کرد که در جهت تحقق شعار سال 94 نیز هست.

انتظامی همچنین با اشاره به تلاش ویژه و متفاوت رسانه ها درباره کشف و بازگشت پیکر پاک 175 شهید غواص که با دستان بسته به شهادت رسیده بودند، گفت: حساسیت تحسین برانگیز رسانه ها درخصوص این موضوع، نشانگر توجه به ارزش ها و آرمانهای نظام از سوی رسانه های مختلف با وجود اختلاف نظرهای سیاسی است.

پیکر پاک 270 شهید دوران دفاع مقدس روز سه شنبه از میدان بهارستان تهران تا معراج شهدا در خیابان بهشت با حضور گسترده مردم و مسوولان تشییع شد.
نظرات بینندگان