arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۰۴۵۰
تاریخ انتشار: ۵۰ : ۱۶ - ۲۷ خرداد ۱۳۹۴

طنز : حمایت اهالی موسیقی از لغو کنسرتِ خالی!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

آیدین سیارسریع در روزنامه قانون نوشت:

احتمالا اکثر شما در جریان لغو کنسرت‌ها در این ایام قرار دارید و می‌دانید که در حال حاضر احتمال برگزاری یک کنسرت در کشور یک چیزی است تو مایه‌های احتمال عبور رونی کلمن از سوراخ سوزن.

یعنی طوری شده که حامد زمانی هم می‌ترسد کنسرت بگذارد. حالا این دوستان لغّاو (بسیار لغوکننده) چند روز پیش احساس کردند لغو کنسرت دارد تکراری می‌شود و باید تنوعی به آن بدهند تا مردم هم از این همه لغو خسته و دل زده نشوند. برای همین در آخرین کنسرتی که لغو شد ابتکار جالبی به خرج دادند. در خرم آباد که قرار بود کنسرت سامان جلیلی و گروهش برگزار شود با نصب یک بنر اعلام کردند که به علت سانحه تصادف گروه سامان جلیلی کنسرت این گروه تا اطلاع ثانوی کنسل می‌باشد!

در حالی که این گروه در تهران بودند و از آنها خواسته شده بود به سمت خرم آباد راه هم نیفتند.

در واقع دوستان (؟) به این نتیجه رسیده‌اند که دیگر لغو و کنسل کردن کنسرت‌ها جواب نمی‌دهد و باید ریشه‌ای کار کرد. یعنی کاری کنیم که هنرمند خودش از ارائه کنسرت منصرف شود. حالا اگر عقلش برسد که خودش در راه تصادف می‌کند و می‌میرد، اگر هم عقلش نرسد خب باز مشکلی نیست، ما خودمان می‌گوییم تصادف کرده.

 در همین راستا احتمالاتی را بررسی کردیم که به صورت موردی عرض می‌کنیم:

1) احتمالا جمعی از اهالی موسیقی در آینده‌ای نزدیک طی بیانیه‌ای موافقت خود را با لغو کنسرت‌ها اعلام می‌کنند و می‌گویند: فقط به لغو اکتفا کنین، دیگه بنر نزنین! سقف مطالبات ما هم می‌شود همان بنر نزدن! آنوقت کاندیدای ریاست جمهوری بعدی که می‌خواهد در حوزه فرهنگ وعده سر خرمن بدهد، می‌گوید: من اگر انتخاب شوم همه کنسرت‌ها را بدون بنر لغو می‌کنم (تشویق شدید ما) در دوره ریاست جمهوری من همه اهالی موسیقی می‌توانند زنده بمانند. (جر دادن لباس ها از خوشحالی) خیلی هم اعتدال پسند.

2) احتمالا بعد از لغو کنسرت گروه پرواز همای اعلام خواهد شد که این گروه به دلیل چاله هوایی از رسیدن به محل برگزاری کنسرت باز مانده و تا اطلاع ثانوی کنسرت کنسل است.

3) اعلام می‌شود که کنسرت مجید خراطها به دلیل نامساعد بودن حال روحی ناشی از شکست عاطفی و همچنین جراحت‌های وارده بر ایشان برگزار نمی‌شود. در کنسل 2 جبران می‌کنند.

4) برای لغو کردن کنسرت گروه پایور بنر می‌زنند که: به دلیل گرفتاری اداری این گروه برای تغییر نام خواننده خود از وحید تاج به وحید استقلال تا اطلاع ثانوی برگزار نمی‌شود.

5) کنسرت استاد علی گرایلی به دلیل این که هیچ کدام از تهیه کنندگان بلیت ایشان را نمی‌شناختند به دوران بعد از آشنایی موکول شد. لطفا جهت پس گرفتن وجه پرداختی مراجعه نفرمایید.

6) بدون اطلاع به خواننده کنسرت را لغو می‌کنند. خواننده در محل برگزاری حاضر می‌شود و می‌بیند پرنده پر نمی‌زند. روی بنر را می‌خواند که نوشته به دلیل فوت پدر خواننده کنسرت کنسل شد. خواننده قلبش را می‌گیرد و همین طور که می‌گوید بابا! بابا! سکته می‌کند و خوشبختانه خطر برگزاری کنسرت توسط خواننده مذکور برای همیشه رفع می‌شود.

پی نوشت: آقای جنتی اعلام کردند که «گاهی مشکل از کنسرت و اجرا نیست، بلکه تماشاگران حاضر در برنامه مشکل ساز هستند».  
- واقعا ما کجا داریم زندگی می‌کنیم؟
لیدی گاگا: با من کاری داشتین؟
- نه. ممنون. حل شد. ‌
نظرات بینندگان