arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۰۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۸ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۴

ابهام در خودكشي يك دانشجو در خوابگاه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سايت «تدبير ٢٤» از خودكشي يكي از دانشجويان دختر يك دانشگاه تهران در خوابگاه خبر داد.

اين در حالي است كه اين خبر هنوز از سوي مراجع قضايي و انتظامي واكنشي به دنبال نداشته و تلاش‌هاي روزنامه اعتماد نيز براي برقراري ارتباط با مسوولان خوابگاه اين دانشگاه در رابطه با آن بي‌نتيجه ماند. سايت تدبير ٢٤ در شرح حادثه آورده است: شامگاه پنجشنبه يكي از دانشجويان دختر خوابگاه [. . .]، فردي را كه به عنوان مشاور در اين خوابگاه كار مي‌كند به سرويس بهداشتي خوابگاه كشانده و با ضربات چاقو مجروح مي‌كند و پس از آن با چاقو شاهرگ هر دو دست خود را مي‌زند.

سايت تدبير ٢٤ به نقل از شاهدان عيني حادثه از حضور ماموران نيروي انتظامي نيم ساعت بعد از تماس كاركنان خوابگاه به محل حادثه خبر داده و آورده است: به گفته يكي از شاهدان عيني، بسياري از دانشجويان و مسوولان خوابگاه و حراست در صحنه حضور داشتند و تمامي ماجرا را ديدند اما به دليل ترس دخالتي نكردند و اجازه ورود به سرويس‌هاي بهداشتي را هم به دانشجويان ندادند. نكته ديگر اينكه نيروي انتظامي پس از نيم ساعت به صحنه رسيد.

 مساله ديگر هم به حضور ديرهنگام نيروهاي اورژانس به محل حادثه برمي‌گردد، چرا كه با وجود اينكه دو بيمارستان مجهز در محدوده صد متري خوابگاه وجود دارد آمبولانس بيش از نيم ساعت بعد از حادثه به محل رسيد. ضمن اينكه نيروهاي اورژانس از برداشتن بدن نيمه جان دانشجو خودداري كرده و از دانشجويان حاضر در محل خواستند او را به بيرون منتقل كنند. به گزارش تدبير ٢٤، هنوز علت و انگيزه اين دانشجو مشخص نيست اما همكلاسي‌هايش او را فردي به دور از حاشيه توصيف و از اين ماجرا اظهار شگفتي كردند.
نظرات بینندگان