arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۰۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۷ : ۲۲ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۴

جزییات درگیری با سلاح سرد در خوابگاه دانشگاه علامه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
یکی از مسئولان دانشگاه علامه‌طباطبایی درباره جزییات ماجرای درگیری یکی از دانشجویان این دانشگاه با دکتر مشاوره در خوابگاه دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد.

یکی از مسئولان دانشگاه علامه طباطبایی که نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره ماجرای درگیری یکی از دانشجویان با دکتر مشاوره و خودکشی وی که دو شب گذشته در خوابگاه دانشگاه رخ داده بود، گفت: در ابتدا باید تاکید کنم که بحث خودکشی مطرح نبوده است و عده ای قصد دارند، برای دانشگاه‌ها حاشیه‌سازی کنند.

این مسئول دانشگاه علامه‌طباطبایی افزود: ماجرا به این صورت بوده که دانشجو مبلغی را به عنوان قرض از مشاور می‌گیرد و در ازایش به وی سفته می‌دهد.وی با بیان اینکه علت اصلی این درگیری اختلافات مالی بوده است، خاطرنشان کرد: مشاور را به داخل سرویس بهداشتی می‌کشد و با چاقو به او حمله‌ور می‌شود. در زمانی که صدای مشاور به گوش مسئولان خوابگاه می‌رسد، آنها پایین می‌روند و دانشجو که دیگر نمی‌توانسته به کار خود ادامه دهد، به گوشه‌ای می‌رود و اقدام به خودزنی خود می‌کند.این مسئول دانشگاه علامه‌طباطبایی با اشاره به اینکه هر دوی آنها در بیمارستان فیروزگر بستری هستند، گفت: خوشبختانه حال دانشجو و دکتر مشاور رو به بهبودی است و خطر رفع شده است.

وی تصریح کرد: دانشگاه به هر دوی آنها کمک خواهد کرد، تا از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشند.این مسئول دانشگاه علامه طباطبایی اضافه کرد: پرونده قضایی این ماجرا توسط نیروی انتظامی و با همکاری حراست دانشگاه علامه در حال تکمیل است و پس از آن به مراجع قضایی فرستاده خواهد شد.وی در پایان گفت: جزییات این ماجرا تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی اعلام می شود.


نظرات بینندگان