arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۴۱۹۱
تاریخ انتشار: ۴۶ : ۱۲ - ۱۸ تير ۱۳۹۴
دستگیری دو تن از مجرمان

جزییات تیر اندازی مرگبار در یاسوج

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دو تن از عاملان اصلی تیر اندازی مرگبار در بلوار امام خمینی یاسوج شناسایی و دستگیر شدند. تحقیقات درباره انگیزه این درگیری همچنان ادامه دارد.

سردار غلام عباس غلامزاده فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد درباره این خبر به خبر نگار مهر گفت: ساعت ۳ بامداد ۱۷ تیرماه  حادثه تیراندازی در بلوار ۶۰ متری یاسوج در گچساران رخ داد. بلافاصله با اعلام وقوع این درگیری مرگبار ماموران پلیس در محل حادثه حاضر شده و تحقیقات برای شناسایی عاملان این درگیری سلحانه را در دستور کار خود قرار دادند.

 وی افزود: در این حادثه خودرو ناشناسی با اسلحه شکاری به سمت عده‌ای که در بلوار بوده‌اند تیراندازی می‌کند که به دنبال آن ۶ نفر مجروح شدند؛ یک نفر در مسیر بیمارستان جان خود را از دست داد و مابقی تحت درمان و مداوا قرار گرفتند.

تیم ویژه کارآگاهان و پلیس اطلاعات با همکاری مقامات قضایی به صورت جدی پیگیری موضوع را برای شناسایی و دستگیری عاملین حادثه در دستور کار خود قرار داده اند.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: شایعه رخ دادن حادثه به دلیل امر به معروف و نهی از منکر صحت ندارد و این گونه به نظر می‌رسد که این افراد همدیگر را از قبل می‌شناخته‌اند.

 وی با اعلام اینکه  دقایقی بعد از وقوع این حادثه مرگبار ماموران پلیس موفق به شناسایی و دستگیری دو جوان ۲۳ و ۲۵ که عامل این جنایت بودند شدند، افزود: با بازجویی زخمی‌شدگان حادثه و پی‌گیری‌هایی که در آینده خواهیم داشت علت حادثه را به اطلاع خواهیم رساند.

غلام‌عباس غلام‌زاده از تشکیل پلیس آگاهی جهت بررسی قتل خبر داد و افزود: هم اکنون پرونده در دست پیگیری است و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد و هرگونه شایعه‌ای در زمینه انگیزه قتل و درگیری مسلحانه یاسوج تکذیب می‌شود.
نظرات بینندگان