arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۶۴۸۱
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۴ - ۳۱ تير ۱۳۹۴

رسایی: آب از لب‌ و لوچه برخی‌ها آویزان شده است

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک عضو جبهه پایداری خطاب به برخی از رسانه‌ها که به گفته او به جشن و پایکوبی برای بازگشت آمریکا به کشور پرداخته‌اند گفت که اگر انقلابی نیستید و عزت ایرانی ندارید حداقل مثل آمریکایی‌ها باشید.

به گزارش ایسنا،‌ حجت الاسلام حمید رسایی در تذکر شفاهی در صحن علنی امروز (چهارشنبه) مجلس گفت: متاسفانه بعد از جمع بندی در وین که مراحل قانونی‌اش را طی نکرده است‌، شاهد جشن و پایکوبی عده‌ای برای بازگشت آمریکا به کشور بوده‌ایم. همچنین شاهد بزک کردن دشمنی‌های آمریکا در برخی رسانه‌های کشور بودیم به طوری که برای اظهار چاکری به دولت جنایتکار آمریکا آب از لب و لوچه‌ آنها آویزان شده است.

وی افزود: این رسانه‌ها تیترهایی می‌زنند که انگار ملت ایران با آمریکا پسرخاله شده است! آن هم برای متنی که هنوز سرنوشتش معلوم نیست که آیا به نفع ملت ایران است یا نه. همچنین اینکه آیا مجلس ایران به این متن رای می‌دهد یا خیر؟

وی ادامه داد: این متن نیز که رئیس دولت آمریکا و رئیس جمهور محترم ما دو برداشت متفاوت از آن دارند. تجربه ثابت کرده که دولتمردان آمریکایی هرگز حقوق ملت ما را به رسمیت نشناختند و به تعهداتشان پایبند نبودند. حال جای تعجب از این رسانه‌هاست که تمام ظلم‌های آمریکا به ملت ایران را قبل و بعد از انقلاب فراموش کرده‌اند این جماعت حتی از آمریکایی‌ها نیز پست‌تر هستند.

این عضو جبهه پایداری‌ خاطر نشان کرد: حرف من با این رسانه‌ها که آمریکا را بزک می‌کنند‌، این است که اگر انقلابی و ایرانی نیستید حداقل آمریکایی باشید! سی و پنج سال قبل چند دانشجو جاسوس خانه آمریکا را اشغال کردند ولی آمریکایی‌ها هنوز سی و پنج سال است که این ضربه ملت ایران را فراموش نکرده‌اند به طوری که وقتی دولت یازدهم سفیرش را برای سازمان ملل معرفی کرد‌، به دلیل اینکه این فرد چند خط را در لانه جاسوسی ترجمه کرده بودند ویزا ندادند.

رسایی ادامه داد: در این شرایط برخی‌ها بعد از این توافقنامه‌ای که هنوز سرنوشتش مبهم است‌، چنان برای خوش آمدگویی آمریکایی‌ها دم تکان می‌دهند که آدم تعجب می‌کند. یا اشباح الرجال ولا رجال. اگر انقلابی نیستید وعزت ایرانی ندارید حداقل مثل آمریکایی‌ها باشید و انقدر زود ضربه‌ای که ملت ما به آنها زده است را فراموش نکنید.

این عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اضافه کرد: حمایت آمریکا از کودتای 28 مرداد‌، حمایت آمریکا از دیکتاتوری به نام محمدرضا شاه‌، حمایت از دیکتاتوری به نام صدام و حمله نظامی به طبس را فراموش نکنید. حمله نظامی آمریکا به هواپیمای مسافربری، حمایت آمریکا از منافقین خون‌خوار و سی و پنج سال تحریم ظالمانه علیه ملت ما و استمرار تحریم‌ها حتی بعد از توافقنامه وین و نقش آمریکا در کودتای فتنه 88 را فراموش نکنید. مرد باشید و یک ایرانی باشید. یک ایرانی هرگز ظلم ستمکاران را فراموش نمی‌کند.
نظرات بینندگان