arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۷۶۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ : ۱۸ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۴

حقایق تکان دهنده از زبان زن داعشی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یک زن سوری جداشده از گروه تروریستی داعش در سخنانی با اشاره به هویت اعضای این گروه تروریستی گفت: اعضای این گروه، دزد و متجاوز هستند که تنها برای ثروت اندوزی و شهوت رانی وارد خاک سوریه شدند.
 
به گزارش جام جم به نقل از شبکه سومریه نیوز، این زن سوری در بیان علت جدایی خود از این گروه تروریستی می گوید که به دلیل مشاهده اقدامات وحشیانه تروریست های داعش و همچنین آسیب های جسمی که توسط آنها به وی وارد شده از داعش جدا شده است.

این زن سوری که به نام مستعار «لینا» شناخته می شود در شهر دیرالزور سوریه سکونت داشت و در گروه تروریستی داعش فعالیت می کرد.

وی در خصوص فضای حاکم بر مناطق تحت سیطره داعش در سوریه تصریح می کند: نوعی ترس خفه کننده بر مناطق تحت تسلط داعش در سوریه حاکم است زیرا تروریست های داعش از کودکان به عنوان توزیع کنندگان مواد مخدر استفاده می کنند. آنها همچنین در مناطق تحت تسلط خود دختران ایزدی ربوده شده را در اختیار اعضای خود قرار می دهند تا از آنها سوء استفاده جنسی کنند.

وی همچنین با اشاره به اقدامات غیر انسانی تروریست های داعش علیه مردم سوریه اظهار داشت: باوجود درآمدهای هنگفت نفتی که در نزدیکی شهر محل سکونتم وجود داشت اما همواره این شهر با مشکلات قطعی آب و برق مواجه بود و تروریست های داعش اجازه نمی دادند که مردم در آرامش و آسایش زندگی کنند. من به دلیل مشاهده اقدامات وحشیانه داعش از آنها جدا شدم.
نظرات بینندگان