arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۸۱۳۱
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۱۷ - ۰۹ مرداد ۱۳۹۴

تام کروز: مامویت غیر ممکن ۶ را هم می‌سازیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
در حالی که «مامویت غیرممکن: ملت سرکش» از امروز جمعه راهی سینماها می‌شود، تام کروز اعلام کرد قسمت ششم این فیلم هم در دست ساخت است.

به گزارش مهر به نقل از ددلاین، تام کروز با حضور در برنامه شبانه جان استوارت اعلام کرد ساخت قسمت ششم «ماموریت غیرممکن» شروع شده است. او گفت نمی‌خواهند وقت هدر کنند و به همین دلیل روی تولید قسمت ششم این مجموعه پرطرفدار کار می‌کنند.

او در این برنامه تلویزیونی اعلام کرد فیلمبرداری این قسمت از سال آینده میلادی شروع می‌شود.

به این ترتیب می‌توان انتظار داشت که با فرض آماده بودن فیملنامه، کارگردان و بازیگران، قسمت ششم خیلی زودتر از آنچه هر قسمت بعد از قسمت قبلی تولید شد، روی پرده های نقره‌ای برود.

در حالی که سه سال و نیم پیش قسمت چهارم این مجموعه با عنوان «ماموریت غیرممکن- پروتکل شبح» اکران شد، قسمت ششم باید با کمترین فاصله زمانی بین هر قسمت، اکران شود.  قسمت اول این مجموعه سال ۱۹۹۶ اکران شده بود و پس از چهار سال قسمت دومش به نمایش درآمد. قسمت سوم هم شش سال بعد ساخته شد و قسمت چهارم ۵.۵ سال بعد به نمایش درامد.

این مجموعه تاکنون ۲.۱ میلیارد دلار فروش کرده و کمپانی پارامونت و کروز اشتیاق زیادی برای ادامه این مجموعه دارند.  

کریستوفر مک کواری «ماموریت غیرممکن ۵ » را کارگردانی کرده و فیلمنامه آن را با همکاری درو پیرس نویسنده فیلمنامه «مرد آهنی ۳» نوشته است.

تام کروز صحنه‌های اکشن فیلم را خودش انجام داده و حتی از هواپیمای در حال پرواز در ارتفاع ۵ هزار فوتی در آسمان آویزان شده است.
نظرات بینندگان