arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۲۱۹۱۳۷
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۰۸ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۴

حضور پرشور مردم جنوب غرب استان تهران برای استقبال از رییس جمهوری

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اقشار مختلف مردم شهرستان های اسلامشهر، بهارستان ورباط کریم از نخستین ساعات صبح امروز (پنجشنبه)به منظور شرکت در آیین استقبال از رییس جمهوری در سفر کاروان تدبیر و امید به شهرستان های جنوب غرب استان تهران در خیابان های منتهی به ورزشگاه خلیج فارس (محل دیدار عمومی حسن روحانی با مردم) حاضر شده اند.

به گزارش ایرنا، خیل عظیم جمعیت مردم شهرستان های جنوب غرب استان تهران با حضوری مشتاقانه و پرشور در مجموعه ورزشی خلیج فارس اسلامشهر، آماده استقبال از رییس جمهوری و دیدار با ایشان هستند

ازدحام جمعیت در خیابان های منتهی به مجموعه ورزشی خلیج فارس به عنوان محل دیدار عمومی دکتر روحانی با مردم به نحوی است که حرکت جمعیت برای ورود به ورزشگاه به کندی انجام می شود.

گروههای مختلف مردم با در دست داشتن پلاکاردها و دست نوشته هایی با مضامین 'خامنه ای زنده باد ، روحانی پاینده باد' - 'دورد بر روحانی' - 'مقدمتان گلباران' و همچنین حمل تصاویری از رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری مشتاقانه آماده استقبال از رییس دولت تدبیر و امید هستند.

همچنین بنرهای بزرگی نیز با عنوان 'خوش آمدگویی به رییس جمهوری' در محدوده اطراف ورزشگاه خلیج فارس اسلامشهر توسط اقشار مختلف مردم تهیه و نصب شده است.

رییس جمهوری و هیات همراه در جریان بیست و یکمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید امروز(پنجشنبه) میهمان مردم شهرستان های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم در جنوب غرب استان تهران هستند.

براساس برنامه اعلام شده، دکتر روحانی در آغاز این سفر با حضور در مجموعه ورزشی خلیج فارس اسلامشهر با مردم این سه شهرستان دیدار و در جمع آنان سخنرانی خواهد کرد.

دیدار عمومی با مردم منطقه و همچنین جلسه با فرمانداران و مسوولان سه شهرستان از جمله برنامه های سفر رییس جمهوری به شهرستان های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم است.

* استقبال باشکوه از رییس جمهوری بیانگر حمایت مردم از سیاست های دولت تدبیر و امید است

استاندار تهران با اشاره به سفر رییس جمهوری و هیات همراه به شهرستان های اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم گفت: استقبال باشکوه و پرشور از رییس جمهوری بیانگر حمایت قاطع مردم از سیاست های دولت تدبیر و امید در حوزه داخلی و خارجی است.

سیدحسین هاشمی با اشاره به اینکه سفر رییس جمهوری با توجه به اهمیت و ویژگی های خاص استان تهران در پنج مرحله انجام می شود، اظهار کرد: رییس جمهوری در مرحله اول سفر خود به استان تهران خردادماه امسال میهمان مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد بودند.

هاشمی سفر دکتر روحانی به شهرستان های جنوب غرب استان تهران را دومین مرحله از سفر دولت به این استان ذکر کرد و افزود: مردم این سه شهرستان با حضور پرشور و حماسی خود در آیین استقبال از رییس جمهوری، همدلی و همزبانی خود با دولت را به صورت عینی به نمایش می گذارند.

استاندار تهران تاکید کرد: با توجه به حمایت گسترده و قاطع مردم استان تهران از رییس جمهوری و دولت تدبیر و امید به طور قطع مردم سه شهرستان اسلامشهر، بهارستان و رباط کریم در استقبال از دکتر روحانی حماسه ساز خواهند شد.

* شهرستان اسلامشهر نزدیک به 700 هزار نفر جمعیت دارد که در گستره ای به وسعت 195 کیلومترمربع پراکنده هستند که از سه نقطه شهری و سه بخش برخوردار است.

* شهرستان رباط کریم با وسعتی معادل 275 کیلومترمربع در جنوب غرب استان تهران واقع شده و براساس سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال 90 جمعیت این شهرستان 195 هزار و 917 نفر اعلام شده است.

در حال حاضر این شهرستان دارای یک بخش مرکزی، سه شهر رباط کریم، نصیرشهر و شهر جدید پرند و سه دهستان منجیل آباد، امامزاده ابوطالب و وهن آباد شامل 14روستا است.

* شهرستان بهارستان با وسعتی کمتر از 100 کیلومتر مربع بالغ بر 600 هزار نفر جمعیت دارد که دارای سه شهر گلستان، نسیم شهر، صالحیه و دو بخش گلستان و بوستان است.
نظرات بینندگان